• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JBL CristalProfi szűrők, vélemények, tapasztalatok

Igen , egy fokkal jobb mint a zöld Eheim amin fehér feliratok vannak, és hogy ne lehessen csak úgy lecsiszolni (hogy esetleg ne rikítson a növények közt), még bele is sütik a szöveget a csőbe.
 
Sziasztok! Nekem JBL 1200as van és meg vagyok vele elégedve szépen dolgozik. Nekem 400l es akváriumba üzemel bár már gondolkozok még egy beállításán. :)
 
Sziasztok! Nekem JBL 1200as van és meg vagyok vele elégedve szépen dolgozik. Nekem 400l es akváriumba üzemel bár már gondolkozok még egy beállításán. :)
Te most komolyan mindenhová írsz valami kommentet?!?!?!?!
 
Szeretném összeszedni a 20 hozzászólást mert itt az oldalon szeretnék vásárolni terméket és ez miatt nem tudok írni. Talán baj?
 
Szeretném összeszedni a 20 hozzászólást mert itt az oldalon szeretnék vásárolni terméket és ez miatt nem tudok írni. Talán baj?
Ez a fórum nem erről szól.
Ha adás-vétel, akkor arra millió más lehetőség van a neten. A fórum adok-veszek topikja inkább az aktív tagokat(azokat akik értékes információkat osztanak meg) kívánja segíteni. Ezért is van a 25 hozzászólás/2 hetes limit. Ha ennyire feltűnően csinálod, akkor az fel fog tűnni a moderátoroknak és lehet lépnek valamit.
 
jbl-cristalprofi-e901 greenline külső szűrő tapasztalatok érdekelnének? /Csak azok a fekete csövek ne lennének :) /
Szia! Én több mint egy éve használom egy 125 literes aki alatt és eddig semmiféle gondom nem volt vele, és szerintem a fekete csövek még mindig kulturáltabbak mint a zöld csövek fehér márka jelzéssel, úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek aki ilyen szűrőn gondolkozik, és árban is elég jó választás, igaz a szűrőközeg tuningolásával még lesz egy kevés költség de ezt mindenki maga dönti el.
 
Kaptam egy 900-ast karácsonyra :) 10 perc alatt össze lehet rakni (tényleg gyerekjáték), hangja szinte semmi.
A flow így elsőre elég gyengének tűnik (pedig gyári töltet van még benne). Igaz, hogy tele van az akvárium fodros vízi kalásszal, ami teljesen ellepte a felső 5 cm-t, lehet ez fogja le (ezeket majd elajándékozom).
Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
 
Sziasztok!
2 hét után takarítani kellett az e701-et.
A két oldalon lévő durva szivacs előszűrő dugig volt mocsokkal. Láttam, már hogy az áramlás nem az igazi, de mivel nem volt viszonyítási alapom így nem gyanakodtam.
Ez nem annyira tetszik. Rémlik egy videó, ott a srác kiszedte ezt a két előszűrőt és pont az volt az indok, mint amit én is tapasztaltam ma.
Egyelőre bent maradt a szűrő, de ha két hét múlva ez a helyzet újra fennáll, gyanítom én is kiszedem a durva előszűrőket.
Kérdés, hogy ez után mi történik... :cautious:
 
Kérdés, hogy ez után mi történik... :cautious:

Szia!
Nem lesz baja a szűrőnek.Csak ami ott felhalmozódna az előszűrőn az egyből az alsó szűrőanyagon fog landolni. Gyorsabban el fog tömődni szerintem. Nekem is e700 van. Az előszűrőket gyorsabban,egyszerűbben ki tudod mosogatni mint a szűrőkosarakat.
 
Elméletileg ha már beállt az aksid vize és a növények se cserélgetik már a leveleket akkor nem kellene,hogy olyan gyorsan eltömődjön az előszűrőd.
 
Back
Oldal tetejére