• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Most kaptam egy haveromról a driveclubot csak az origins, meg a detroit become human berántott. ( XBOX one s ment és jött a PS4 a detroit volt a motiváció.)
 
Most kaptam egy haveromról a driveclubot csak az origins, meg a detroit become human berántott. ( XBOX one s ment és jött a PS4 a detroit volt a motiváció.)
Nem fogod megbánni a cserét,főleg idén is rengeteg exkluzív játék jön.
[emoji39]
 
Nem tudom hogy csak a kereső rossz vagy tényleg senki nem dobta fel még a subnautica t ?:oops:
Akvarista gamereknek kötelező :D
Túlélős felfedezős craftolos óceános idegenbolygós búvárkodós halas minden iszonyat jó storyval
Sajna lemaradtam az Epic store-os akcióról. :(
 
Én az elmúlt 1-2 hónapban lenyomtam a Far Cry DLC-t ami kifejezetten élvezetes volt.
A Division 2-t is eltoltam a végéig.... vagy azt hittem.... talán most jön a round 2.

Mindkét game jó. Admin recommended. :)
 
Nálam jelenleg a CONAN EXILES fut ezzel bohóckodom ingyenes volt az áprilisi PS+ ban.
Előtte nem is tudom hányadik alkalommal végigtoltam a LAST Of US-t.
Ennek külön oka az volt hogy sikerült az idén már 2,5 éves slip PS4 es lecserélnem egy PRO gépre ami 1 éves és alig ment valamennyit.
A lényeg az hogy 0.-Ft al jöttem ki a váltásból,azt nem árulom el hogyan legyen elég annyi hogy gyorsan meg kellett ragadni a lehetőséget.
Érdekes mert addig míg nem lett PRO gépem mindenkinek azt mondtam minek vesznek PRO parasztvakítás hogy szebb meg jobb rajta minden. Khhh most megkövezem magam tényleg észrevehető a különbség mind grafikailag mind a gép gyorsaságában is.
Képet is hoztam hogy ne csak szavakból és mondatokból álljon a topik. Játékból kifotózott képek :

75631

75632

75633
 
Én meg lassan egy éve nyűvöm az Overwatch nevű shootert. :D Karácsony környékén volt egy kis kikacsintásom a Dwstiny2 forsakennel, meg az Apex legendst is megkóstoltam, de az Overwatch az igazi, amihez most jön a jövő héten a legújab Archives event.

Single játékkal nem is tudom, mikor játszottam utóljára...

De ami engem most a legjobban szórakoztat, az az asztalom csinosítása, most pla a kábel menedzsmenntel vagyok teljesen elfoglalva. :D

Amit most a legjobban várok, az a Halo sorozat pc-re. :D
 
Aki esetleg húsvétra igényes társast keres, és nagyobbak már a gyerekek egy hosszabb, és félelmetes kooperatív kalandra, azoknak bátram tudom ajánlani az Eldritch Horror társast (1.kép) vagy az Arkham Horrror kártyajátékot (2.kép).
Nálunk rendszeresen előkerülnek kiegészítve az Elder Sign, Odalend-Kalandok a mélyben és a Mysterium társasokkal együtt.
Nem teljesen pc game, viszont egy jó társaságban szuper móka...
Jó játékot!

75762
75761
 
Egy hete elveszve...... ezt is írhatnám,aki PS4 tulaj annak erősen ajánlom a Days Gone játékot
Rég volt már olyan játék ami ennyire beszippantott [emoji3526]b7fa24a7823794523d2b70fb3bdebfee.jpg38d5062a15b45f30860ce18461eef6bb.jpg
Ja és amikor felcsendült a Sons of Anarchy ból az egyik betétdal miközben a vidéket jártam ..... hmmm nagyon bejön
 
Urak!
Tudom hogy nem adok-veszek topik de valakinek nem lenne egy Metro Exodus-a számomra, adnék cserébe Red Dead Redemption 2-őt.
 
PS + előfizetők figyelem ! Augusztusban szét lehet lőni néhány Náci herét :LOL: :LOL: Ingyenes lesz a Sniper Elite 4 .
Még jó hogy a Wolfeinstein new colossus- t vettem meg 😋 leárazva storon.
 
PS + előfizetők figyelem ! Augusztusban szét lehet lőni néhány Náci herét :LOL: :LOL: Ingyenes lesz a Sniper Elite 4 .
Még jó hogy a Wolfeinstein new colossus- t vettem meg 😋 leárazva storon.

Előző hónap előtt pár nappal megvettem 6.000-ért a Detroiot-ot, rá 1 hétre jött a júliusi PS+ csomagban ingyen. Már nem merek best deals játékokat venni.
 
Na, akkor vagy 10 év után én visszatérek a Call of Duty-hoz, mert ez nagyon bivalyul néz ki. (2v2 alpha-t valaki próbálta még?)

 
Back
Oldal tetejére