• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Én most a PUBG-ot nyomom telón, csak az a baj, hogy nap közben csak ilyen arab országbeliek játszanak jóformán az időeltolódások miatt. Ezek tényleg állandóan ezeket az arab zenéket hallgatják :D
 
Pár foto a kulisszák mögül Kölnből a gamescom exporól.
Sajnos nem volt szabad fotózni, de azért...
 

Attachments

  • DSC_1104.JPG
    DSC_1104.JPG
    167.8 KB · Megtekintések: 2
  • DSC_1105.JPG
    DSC_1105.JPG
    144.6 KB · Megtekintések: 2
  • DSC_1106.JPG
    DSC_1106.JPG
    134 KB · Megtekintések: 1
  • DSC_1109.JPG
    DSC_1109.JPG
    189.3 KB · Megtekintések: 1
  • DSC_1112.JPG
    DSC_1112.JPG
    179.9 KB · Megtekintések: 2
  • DSC_1116.JPG
    DSC_1116.JPG
    199.5 KB · Megtekintések: 3
  • DSC_1115.JPG
    DSC_1115.JPG
    238.7 KB · Megtekintések: 3
  • DSC_1117.JPG
    DSC_1117.JPG
    142.6 KB · Megtekintések: 3
  • DSC_1118.JPG
    DSC_1118.JPG
    219.6 KB · Megtekintések: 3
Én most a PUBG-ot nyomom telón, csak az a baj, hogy nap közben csak ilyen arab országbeliek játszanak jóformán az időeltolódások miatt. Ezek tényleg állandóan ezeket az arab zenéket hallgatják :D
Telon is és boxon is tolom.Boxon nagyon aláznak pedig nem ma kezdtem.Telon meg fordítva.
 
Sziasztok, még gyerekcipőben járok konzol terén. Nyáron vásároltam meg első Xbox one S-m. (Hallottam róla, hogy a PS jobban hasít a címeket illetően, de a Xbox volt jobb elérhető áron így ráesett a választás.) Tudnátok nagyívű játékokat ajánlani? Jelenleg a GTAV vár befejezésre, inkább a hasonló játékok, vagy pedig komoly storyval felépített sci-fik érdekelnének, de természetesen az autós játékok (NFS sorozatok PCn) is jöhetnek.

Várom segítségeteket :)
 
Szevasztok! Csak szeretném jelezni, hogy a Humle Monthly keretein belül ma még bezsákolható az Overwatch 12USD-ért. ;)
 
Back
Oldal tetejére