• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

A Konzolvilágnál nyárindító BlackFriday keretében elég durva leárazások vannak. :whistle: Lennének, ha betöltene az oldaluk.
 
Elindult az E3 rengeteg újdonság jön majd és sok sok játéknak lesz újabb trailer-e.
Ezt már nagyon várom bár megjelenési dátum még nincsen,de ha odafigyelnek rá akkor remélem ráver a sorozatra és visszahozza azt az élményt amit az tudott az 1 évaddal.


Ez meg már előrendelés lesz az biztos február 22 2019 ,lesz mivel játszani jövőre is :D

 
Én most erre vágyom:
de a deluxe 20k, sokallom. :( Pedig hegyezem rá az ujjbegyeimet. :D

God of War nagyon bitang... XCom2 War of the Chosent is hamarosan végigviszem. Utána bepótolom a Last of Us Remasteredet, van dolog. :D

Közben meg elkezdett idegesíteni a lassú PS4 Pro stock HDD, kéne bele egy 500 gigás SSD, meg külső házba egy 2TB 7200RPM-es 3.5"-os HDD... 50k...
Tökönbökömcsütörtökön. :D
 
Én most erre vágyom:
de a deluxe 20k, sokallom. :( Pedig hegyezem rá az ujjbegyeimet. :D

God of War nagyon bitang... XCom2 War of the Chosent is hamarosan végigviszem. Utána bepótolom a Last of Us Remasteredet, van dolog. :D

Közben meg elkezdett idegesíteni a lassú PS4 Pro stock HDD, kéne bele egy 500 gigás SSD, meg külső házba egy 2TB 7200RPM-es 3.5"-os HDD... 50k...
Tökönbökömcsütörtökön. :D
JW Evolution nekem is nagyon tetszik ha megszereznéd számolj majd be pls. Nekem is annyi játék van amit be kellene fejeznem, hogy simán kibírom, hogy 3-4 hónapot várjak erre a JW-re addig meg lemegy az ára 10-12-re használtan.
 
Lehet én is kivárom míg 10k körül lesz az ára... Max. egyszer csak bekattanok és megveszem online. :D
 
Na tessék felmentem a PS4-es adok veszek FB csoportba és megvettem a God of War 3-at és az Uncharted 4-et 4e Ft-ért(kimaradtak) most tovább tolódnak az újdonságok. :(

Pedig még befejezésre vár az X-Com 2, Shadow of War és vagy 20 másik. Áááá hogy van nektek ennyi időtök?
 
Utoljára módosított:
Lehet én is kivárom míg 10k körül lesz az ára... Max. egyszer csak bekattanok és megveszem online. :D
Online megfogadtam soha többet semmit. SW battlefront 2-öt megvettem és nem szoktam semmire azt mondani, hogy egy rakat GERONIMO, de összesen 5 órát ha játszottam vele. Sőt már beszéltem is valakivel, hogy elcserélem vele akármire amikor rájöttem, hogy online dobtam rá ki 11e Ft-ot tehát nincs mit cserélnem. Jó is megfogni a lemezt meg el is lehet adni.

Most megvettem 4-5e-ért 2 játékot. 4 hónap múlva ugyan ennyiért el is adom. Ingyen game. De ha 500-1000-el olcsóbban az sem számít. Jó a BD szerencsére PS5-ben is lesz még.
 
@viktorlantos Vik rohanj PS4 pro -t venni :eek::D
Ez valami eszméletlen házon belül milyen játékok jönnek,te jóóóóóó ég


Na ház meg aztán :


TLoU II nagyon várós.
Ghost of T. elképesztően gyönyörű, de az olyanok kiakasztanak, hogy eldob egy íjat mielőtt belelőne az ellenségbe, valamint szamurájok nem vívnak kardpárbajt 1 nagyon ritkán 2 egymásnak futás van. És nem is visznek be 4-8 kardcsapást hanem az első után vége. Ez azért zavar mert ez profi és komoly játéknak tűnik.
Death Stranding lenyűgözött az első trailerben, bejött az a félelmetes, beteg világa. Kiderül majd milyen lesz.
 
Áááá hogy van nektek ennyi időtök.
Hehe sehogy :p,az is kevés lenne ha 48 órából állna egy nap.
A God Of War ban egyik nap már a feleségem fegyelmezett hogy nehogy kiüssem az erkélyajtót a joy -al mert akkor mehetek a p be :rolleyes:
Hiába azok a tetves Valkűrök :rage::rage:
Nekem a köv játék az Unreval 2 lesz mert a gyerkőccel végigvittük az első részt és nagyon élvezte itt meg már ketten is tudunk játszani vele.
NA meg jön a RDR 2 azt már nagyon várom,aztán spórolok a jövő évre :ROFLMAO::LOL:
 
Ismét Overwatch ingyenes hétvége van: https://playoverwatch.com/en-gb/new...tm_medium=organic&utm_campaign=FreeWEJuly2018

Illetve hétvégén a Spíler TV-n közvetítik az Overwatch liga döntőjét New Yorkból egy laza 15000 fős stadionból. :) Szoktam nézni a liga meccseket, nagyon jó programnak ígérkezik. :)

Akit pedig esetleg érdekel, hogy hogy bukdácsolok le/fel a ranglétrán:
https://www.twitch.tv/theoverdad
Mindenféle komolyság, webkamera és általában mikrofon nélkül.... :D
Leginkább esténként tolom a kompetitív szekeres a sátán segglyukának közelében, a legalsó tierben. :D
Hétvégén meg némi mmo és quick play lazulás.
 
Én ma a Diablo3 Eternal Collectiont zsákoltam be PS4-re, amikor kijött PC-n toltam egy darabig, de ahhoz képest állítólag a két kieg miatt (is) már teljesen más játékéményt nyújt.

Hogy mikor játszom vele? Majd ősszel. :)
 
Back
Oldal tetejére