• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Sziaszok!
Na ki Valhallazik mar?
Jelen 😁😁,bár tegnap kezdhettem előlről a játékot egy Bug miatt 😡
A játék teljesen beszippantott,mondjuk kedvenc korszakom a viking ,de azért vannak itt is furcsaságok.
Jeleneleg hivatalosan 8 óra 41 perc van a játékban de hát borzalamsan sok minden lehet benne csinálni és nem könnyű a játék.
Mindenkinek ajánlom aki tartalmas és hosszú szórakozást akar a ködös nyirkos estéken,vagy a "karantén" alatt. Bár Én dolgozom folyamatosan.
Mindenki vigyázzon magára és egymásra.

PSX_20201115_192605.jpg

PSX_20201115_192706.jpg
 
Most is azt mondom hogy aki ezt a játékot megveszi és szereti ezt a zsánert az nem érzi majd pénzkidobásnak azt a 20 ezer forintot .
Most így állok de rengeteg még a felfedezni való.
 

Attachments

  • Screenshot_2020-12-20-08-00-14-821_com.ubisoft.uplay.jpg
    Screenshot_2020-12-20-08-00-14-821_com.ubisoft.uplay.jpg
    48 KB · Megtekintések: 20
Most is azt mondom hogy aki ezt a játékot megveszi és szereti ezt a zsánert az nem érzi majd pénzkidobásnak azt a 20 ezer forintot .
Most így állok de rengeteg még a felfedezni való.
Csak azt nem ertem,hogy hogyan van ennyi idötök jatszani?
 
De neked mi a véleményed, aki már játszott vele. :D

Jó gépekkel kell játszani. A legtöbb probléma a gyenge vasak miatt van. Beleértve a konzolokat is.
Ez az első játék amit nem tudtam teljes minőségében játszani az utóbbi 3 évben. 4K játszom általában.
Érdekesség, hogy a Witcher 3 volt az első teszt amikor meglett a 1080Ti kártya 4K-ra. Most ugyanaz a kiadó küldi parkolóba ezt a kártyát :)

Szerintem jó, fasza a történet, jó a tempó. Pl az assasinnél iszonyat elhúzták az egészet. Itt pont élvezetes.
És az utóbbi néhány játék amivel játszottam mindig rossz véget ért :) Most sikerült a jó végét elkapni a sztorinak :)

Viszont ennek köszönhetően elkezdtem építeni az új masinát, ami a kövi 1-2 évben lesz segítségemre :)

Egyébként kijött az 1.05-ös update amiben megint egy rakat dolgot javítottak konzolokra is. Én még a 04-en mentem végig és már az is jó volt.
 
Jó gépekkel kell játszani. A legtöbb probléma a gyenge vasak miatt van. Beleértve a konzolokat is.
Ez az első játék amit nem tudtam teljes minőségében játszani az utóbbi 3 évben. 4K játszom általában.
Érdekesség, hogy a Witcher 3 volt az első teszt amikor meglett a 1080Ti kártya 4K-ra. Most ugyanaz a kiadó küldi parkolóba ezt a kártyát :)

Szerintem jó, fasza a történet, jó a tempó. Pl az assasinnél iszonyat elhúzták az egészet. Itt pont élvezetes.
És az utóbbi néhány játék amivel játszottam mindig rossz véget ért :) Most sikerült a jó végét elkapni a sztorinak :)

Viszont ennek köszönhetően elkezdtem építeni az új masinát, ami a kövi 1-2 évben lesz segítségemre :)

Egyébként kijött az 1.05-ös update amiben megint egy rakat dolgot javítottak konzolokra is. Én még a 04-en mentem végig és már az is jó volt.
Köszönöm.
 
Sajnos múltidő de tavaly rettenet sokat toltuk barátokkal. Közel 1 évet minden nap munka után. Én sajna kiégtem :(
HA még parázslik akkor még újragyúllad 😁 😁 ,Én nem sokat tolom,pont ezért hogycsak szórakozás legyen ne idegbaj,néha összejön néha nem 😁😁.
ha újra "égnél" akkor keress meg 👍
 
Back
Oldal tetejére