• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Horizon. Ha jól értettem PS5-re. Sírok....😭
https://80.lv/articles/horizon-forbidden-west-announced
Innentől minden Sony belső stúdió által fejlesztett játék legyen akár új történet vagy folytatás már csak és kizárólag PS5 re fejlesztődik.A multiplatform játékok még jönnek PS4 re. De ne feljtsük el a Last Of Us part 2 és a Ghost of Thusima is még jön ami két olyan záró akkordja lehet a PS4 érának hogy iránymutató a jövő felé.
Én személy szerint 2021 karácsonyára tervezem a gépvásárlást vagy 2022 év közepe,kb addigra kinövi a gyerekbetegségeket és az ára is reálisabb lesz.És lehet hogy jönnek még belőle más variánsok is.
Nyitó árnak idén szerintem olyan 189.990.-- 199.990.- ig tudom elképzelni a technikai adatokat figyelembe véve de sok függ majd az új Xbox árazásától is,na meg ott lesz még a digital edition amiben ugye nem lesz meghajtó így jelentősen csökkenhet az ár.
 
Innentől minden Sony belső stúdió által fejlesztett játék legyen akár új történet vagy folytatás már csak és kizárólag PS5 re fejlesztődik.A multiplatform játékok még jönnek PS4 re. De ne feljtsük el a Last Of Us part 2 és a Ghost of Thusima is még jön ami két olyan záró akkordja lehet a PS4 érának hogy iránymutató a jövő felé.
Én személy szerint 2021 karácsonyára tervezem a gépvásárlást vagy 2022 év közepe,kb addigra kinövi a gyerekbetegségeket és az ára is reálisabb lesz.És lehet hogy jönnek még belőle más variánsok is.
Nyitó árnak idén szerintem olyan 189.990.-- 199.990.- ig tudom elképzelni a technikai adatokat figyelembe véve de sok függ majd az új Xbox árazásától is,na meg ott lesz még a digital edition amiben ugye nem lesz meghajtó így jelentősen csökkenhet az ár.
Teljesen egyetértek. Ugyanígy tervezem a vásárlást is. 👍
Ráadásul nemcsak a Horizon, hanem a Gran Turismo is fog megjelenni új. Ahogy néztem tegnap, lesz pár érdekes új játék.
 
Innentől minden Sony belső stúdió által fejlesztett játék legyen akár új történet vagy folytatás már csak és kizárólag PS5 re fejlesztődik.A multiplatform játékok még jönnek PS4 re. De ne feljtsük el a Last Of Us part 2 és a Ghost of Thusima is még jön ami két olyan záró akkordja lehet a PS4 érának hogy iránymutató a jövő felé.
Én személy szerint 2021 karácsonyára tervezem a gépvásárlást vagy 2022 év közepe,kb addigra kinövi a gyerekbetegségeket és az ára is reálisabb lesz.És lehet hogy jönnek még belőle más variánsok is.
Nyitó árnak idén szerintem olyan 189.990.-- 199.990.- ig tudom elképzelni a technikai adatokat figyelembe véve de sok függ majd az új Xbox árazásától is,na meg ott lesz még a digital edition amiben ugye nem lesz meghajtó így jelentősen csökkenhet az ár.
500-550 Dodó lesz állítólag a kezdő ára!
Elég olcsónak tűnik, de abban igazad van, hogy az első generációra nem feltétlenül lesz célszerű lecsapni az esetleges hibák miatt.

De azért bitang jól néz ki!
 
500-550 Dodó lesz állítólag a kezdő ára!
Elég olcsónak tűnik, de abban igazad van, hogy az első generációra nem feltétlenül lesz célszerű lecsapni az esetleges hibák miatt.

De azért bitang jól néz ki!
Igen de sajnos Európában az Euró árfolyam az ami számít na meg ott van a kontinens legnagyobb áfa értéke is 27% ,de hangsúlyozom egy olyan értékrendben ahol egy mobil telefon 200-300 ezer forint és max 2-3 évig használod már nem is olyan ördögtől való egy konzol ennyiért amit minimum 6 évig használsz és sok bolgod élményt ad. 😌
 
PS4-be én is beugrottam első nap. Első 2 éveben csak 3 játékot vettem rá meg a sok ingyenes PS+. Nagyon nem érte meg.. PS5-el minimum 2-3 évet várni fogok.
A visszafele kompatibilitás lehet megváltoztatja ezt a döntést. Ha tényleg csak beteszek egy BD-t és jobb minőségben játszhatok az jelentőset dob. Viszont félek ez olyan rendszer lesz mint a PS4 esetében, hogy voltak rá PS2-es játékok, de teljesen mindegy, hogy megvolt neked, ki kellett újra fizetni.
Ha most is fizetni kell minden PS4-es játékért akkor marad a 2-3 év várás.
 
Igen de sajnos Európában az Euró árfolyam az ami számít na meg ott van a kontinens legnagyobb áfa értéke is 27% ,de hangsúlyozom egy olyan értékrendben ahol egy mobil telefon 200-300 ezer forint és max 2-3 évig használod már nem is olyan ördögtől való egy konzol ennyiért amit minimum 6 évig használsz és sok bolgod élményt ad. 😌
Jogos! Akkor marad a karácsonyi vagy húsvéti leárazás, esetleg Days of Play :)
 
...
Én személy szerint 2021 karácsonyára tervezem a gépvásárlást vagy 2022 év közepe,kb addigra kinövi a gyerekbetegségeket és az ára is reálisabb lesz.És lehet hogy jönnek még belőle más variánsok is.
...

Ha azok a PS4 címek amikkel játszom futni fognak rajta (azért itt elég sok kérdőjel van még ugye), én per pillanat úgy gondolom, lehet beleugrok egy PS5 vásárlásába amint kijön.
De csak akkor, ha lesz belőle full fekete színváltozat is, ezt a fehér izét nem rakom be a nappaliba a tévé mellé...
 
Ha azok a PS4 címek amikkel játszom futni fognak rajta (azért itt elég sok kérdőjel van még ugye), én per pillanat úgy gondolom, lehet beleugrok egy PS5 vásárlásába amint kijön.
De csak akkor, ha lesz belőle full fekete színváltozat is, ezt a fehér izét nem rakom be a nappaliba a tévé mellé...
Hát igen sok még a kérdés,főleg a visszafelé kompatibilítás az egyik.Egy részről érthető lenne hogy ha ezt így gondolná a Sony hogy fussanak a PS4 játékok,viszont maguknak rugnának öngólt mert a sok felújított úrakiadott játékot így nem tudnák eladni.
Biztos vagyok benne hogy lesz full fekete is,Én is meglepődtem hogy ezt a fehér fekete kombót álmodták meg alapszínnek.
Nekem még bejönne az eredeti PS1 szűrke is az is jól mutatna.
 
Ha azok a PS4 címek amikkel játszom futni fognak rajta (azért itt elég sok kérdőjel van még ugye), én per pillanat úgy gondolom, lehet beleugrok egy PS5 vásárlásába amint kijön.
De csak akkor, ha lesz belőle full fekete színváltozat is, ezt a fehér izét nem rakom be a nappaliba a tévé mellé...
Szerintem PS2-ig kompatibiles lesznek.
 
Szerintem PS2-ig kompatibiles lesznek.

Erről szerintem soha szó sem volt, a PS4 játékok közül sem mindegyikkel lesz visszafelé kompatibilis a PS5.

@keszalvo azért ha PS5-re optimalizálva (egy konzolgenerációnyi grafikai fejlődésről beszélünk!) kiadnak egy PS3/PS4 klasszikust szerintem sikere lenne... még ha a PS4 verziót futtatná is a PS5.
 
@keszalvo azért ha PS5-re optimalizálva (egy konzolgenerációnyi grafikai fejlődésről beszélünk!) kiadnak egy PS3/PS4 klasszikust szerintem sikere lenne... még ha a PS4 verziót futtatná is a PS5.
Ez nem is kérdéses ;) Nekem is nagyon sok favoritom volt és hogy ne menjunk messzire Medievil ,az egy olyan meghatározó élmény volt hogy PS4 en egy kisebb időutazás volt újra átélni.De hát még sorolhatnám : PS1 Siphon Filter 🙏🙃
 
Erről szerintem soha szó sem volt, a PS4 játékok közül sem mindegyikkel lesz visszafelé kompatibilis a PS5.

@keszalvo azért ha PS5-re optimalizálva (egy konzolgenerációnyi grafikai fejlődésről beszélünk!) kiadnak egy PS3/PS4 klasszikust szerintem sikere lenne... még ha a PS4 verziót futtatná is a PS5.
Ezt nem értem. Az én utolsó ps élményem a ps vita volt. Akkoriban úgy működött emlékeim szerint, hogy a webshopban vásárolt játékok visszafelé kompatibilesek voltak. Bár lehet tévedek
 
Helló.
Játszik itt valaki Call Of Duty warzonal ?
Én most próbáltam de társ nélkül szívás.
Ha valaki gondolja vegyen fel PS4 "ViktorFlame" 🤘
 
Társasjáték is jöhet ide? :)
Munchkin - egy jó kis szemétkedős és egyben vicces kártyajáték. Elsőre bonyinak tűnik a szabály, de miután ráérez az ember, elég vidám órákat tud okozni. :D Karanténjátéknak optimális, akár ketten is lehet játszani, persze többen jobb. Most 3-an toltuk, nagyon figyelve arra, hogy a vendégünk időben haza tudjon indulni a 8 órás szabály miatt ;)
IMG_20201115_172747.jpg
 
Back
Oldal tetejére