• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Annak idején a kettőt kipörgettem pc-n kétszer is. Most igen gondolkodom rajta, hogy a 3-at még meglehet venni PS3-ra aztán csak neki kellene állni😁
 
Annak idején a kettőt kipörgettem pc-n kétszer is. Most igen gondolkodom rajta, hogy a 3-at még meglehet venni PS3-ra aztán csak neki kellene állni😁
A Diablo II- vel én is rengeteget játszottam, de a III. az kimaradt. Ez az új nagyon ígéretesnek tűnik.
 
Apropó, ha már itt vagyok. Remélem nem baj, hogy ide írok.
A PS4 készülékhez kaptam egy játékot, amivel biztosan nem fogok használni.
Ez a God of War- nem az én stílusom. Elcserélném egy Tomb Raider Definitive Edition-ra vagy Resident evil-re.
 
Én is pont így.
Hjah, amikor még 20 éves volt az ember, és volt ideje játszani 🤣
Pontosan. Most megvettem a Medievil-t, nagy kedvenc volt még a PS2 korszakban. Jó volt régen és jó most is. Sir Daniel még mindig vicces. ( Már nem is emlékeztem arra, némelyik pálya milyen nehéz volt.)
 
A Diablo II- vel én is rengeteget játszottam, de a III. az kimaradt. Ez az új nagyon ígéretesnek tűnik.
Így, hogy láttam a 4 bemutatóját eszembe jutott, hogy valamikor régen mikor bejelentették a diablo immortal-t (mobilos verzió) rögtön fel is iratkoztam tesztelőnek. Tegnap este be is léptem a blizzard fiókomba meglesni aztán kicsit döbbenten néztem, hogy 2018.11.08.-án iratkoztam fel és azóta is csend övezi a játékot. Hát nem kapkodják el az biztos. Viszont most arról is megjelent két új videó... Kíváncsi leszek.
Másik dolog pedig az, hogy már van lista mire jön ki a 4. Jól sejtettem a PS3 kimarad😁 így tényleg muszáj lesz beszerezni a 3-at, gyerektől kilopni a nappaliba a gépet 🙄😁
 
Így, hogy láttam a 4 bemutatóját eszembe jutott, hogy valamikor régen mikor bejelentették a diablo immortal-t (mobilos verzió) rögtön fel is iratkoztam tesztelőnek. Tegnap este be is léptem a blizzard fiókomba meglesni aztán kicsit döbbenten néztem, hogy 2018.11.08.-án iratkoztam fel és azóta is csend övezi a játékot. Hát nem kapkodják el az biztos. Viszont most arról is megjelent két új videó... Kíváncsi leszek.
Másik dolog pedig az, hogy már van lista mire jön ki a 4. Jól sejtettem a PS3 kimarad😁 így tényleg muszáj lesz beszerezni a 3-at, gyerektől kilopni a nappaliba a gépet 🙄😁
Én már elterveztem hogy halakat kérek karácsonyra. Remélem nem karácsonyra tervezik a Diablo IV-et kiadni.
(Halak akkor is lesznek-Galaxy razbórák.)
 
Apropó, ha már itt vagyok. Remélem nem baj, hogy ide írok.
A PS4 készülékhez kaptam egy játékot, amivel biztosan nem fogok használni.
Ez a God of War- nem az én stílusom. Elcserélném egy Tomb Raider Definitive Edition-ra vagy Resident evil-re.
God of War kapcsán bejelentkeznék. Írok PM-et.
 
Apropó, ha már itt vagyok. Remélem nem baj, hogy ide írok.
A PS4 készülékhez kaptam egy játékot, amivel biztosan nem fogok használni.
Ez a God of War- nem az én stílusom. Elcserélném egy Tomb Raider Definitive Edition-ra vagy Resident evil-re.
Tárgytalan.
 
Holnap PC-re

Készülj a csodás látványra és a végtelen hosszúságú magányos lovaglásra [emoji16] hosszú idő óta ez volt az első játék amit nem játszottam végig [emoji53]
És egy jó tanács amint teheted ezt a lovat keresd meg és törd be nem lesz egyszerű de megéri [emoji106]

 
Utoljára módosított:
Annak idején a kettőt kipörgettem pc-n kétszer is. Most igen gondolkodom rajta, hogy a 3-at még meglehet venni PS3-ra aztán csak neki kellene állni😁




A Diablo II- vel én is rengeteget játszottam, de a III. az kimaradt. Ez az új nagyon ígéretesnek tűnik.


Én még most is játszok néha a 2-vel amikor éppen kedvem van, battle.net-en :D 3-at már ki sem próbáltam, 4-et még nem tudom.
 
Ha esetleg gyerkőccel játszanátok pár dolog ami az utóbbi időben remek szórakozást adott:

Ez egy új singleplayer:

Egy remek multi max 3 játékos

Ez egy régebbi cím: max 4 játékos

Utóbbi kettő egy komplett családot tud odaszögezni néhány órára :)
Hát egy igen laza napom volt S az overcooked-et épp ma próbáltam ki.

Reggel 10 Gloomhaven társas (4 órán át) két gyerekkel
Majd Days Gone (PS4)
Majd vérfarkasok éjszakája társas, az egész család
Majd Overcookied a 2 gyerekkel
Majd lenyirtam a nagy akvát kb 1 órán keresztül.

Ebből mindegyik spontán volt, nem volt egyik se betervezve. Holnap is lehetne ilyen vasárnap
 
Back
Oldal tetejére