• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Japán kert és japán típusú akvárium előadás

Nigro

Alapító
Admin
Czéher Gyuri kezdeményezésében akvakertészetttel és japán kert kultúrával foglalkozó előadás(sorozat) indul.

A helyszín:
Tan Kapuja Buddhista Főiskola
1098 Budapest, Börzsöny u. 11.
(József Attila lakótelep)

Az előadás kezdete:
2009.05.07.-én csütörtökön este 7-9 óráig

A belépő díja:
500 Ft
 
Beszéltem Gyurival, az előadás témája az Iwagumi stílus lesz. A stílus kialakulása, története. A megfelelő kövek kiválasztása, elhelyezése stb. Szóval izgalmasnak ígérkezik ;)
 
Nem lehetne esetleg felvenni az előadást, és feltölteni valahova? Így azok is láthatnák akik nem tudnak eljönni mondjuk a távolság miatt.

Meg aztán később akár többször is megnézhető lenne, mint egy oktató videó. :)
 
:roll: Ez egy igazán jó ötlet, és segítség lenne azoknak akik valamiért nem tudnak megjelenni.. Akár dvd formátumban, még rendelhető is lehetne ;)
 
Ma beszéltem telefonon Gyurival. Igyekeztem belőle minnél több infót kiszedni, hogy hogyan alakulnak az előadások. Elképzelése szerint, az előadás sorozat négyes blokkokra lesz osztva. Az első négy alkalom anyaga az Iwagumi lesz. A múlt óra a történeti áttekintésről, az alapokról szólt. Az eheti lesz az első gyakorlati óra, amikor mindenki, aki tud, hoz magával köveket sziklákat és ebből próbálunk összerakni Iwagumi formációkat. Akkor sincs baj, ha nem tudtok hozni köveket. A GreeanAqua és a Vadon is biztosít szép sziklákat. Ha valamelyik megtetszik, a helyszínen ezek megvásárolhatók.

A következő óra szintén gyakorlás lesz, azt gondolom ránk fog férni :) A blokk zárásaként egy összefoglalás és a végső kreációk bemutatása fog következni. Nem akarom elkiabálni, de a negyedik óráról igyekszünk élő közvetítést készíteni. Azért csak erről, mert a kezdeti ügyetlenkedéseinket nem biztos, hogy ország világ elé kell tárni. A végére azonban profikká válunk remélem... :)

A következő négyes blokk szólna a Ryubokuról. Az azt követő pedig a Mizube stílusról. Ezekről bővebben majd később. Szó esett még egy több alkalmas bérlet megvásárlásának lehetőségéről. Ezzel kedvezmények is elérhetők, de akkor sem ér így senkit hátrány, ha egy két órára nem tud eljönni. Persze az nagyobb kár, ha nem hallja annak az órának az anyagát.

Tehát kezdés május 14. (csütörtök) este 19.00 óra. ..Senki ne késsen :D
 
Back
Oldal tetejére