• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Japán Boltok

Na sziasztok srácok!

Ez a beszámoló sem úgy sikerül ahogy szeretném! Igaz az egész út sem :(

Kezdve ott hogy kifelé elkavarták a motyómat és két napig ugyan abban a felszerelésben nyomtam!
Ezután lenyomtam nyolc nap melót szünet nélkül!
Az első szabadnap el is zarándokoltam kenvenc boltomba az Aqua Tailorsba ami zárva volt!!!!!
Keddenként zárva, mint az kiderült! Keddeeen!?! Ki a f.sz érti ezt a japán logikát!
Az első beszámolni való ugrott! :(
Sebaj gondoltam majd a másnapi Universal studios-os kalandról beszámolok. Csináltam is a képeket szorgalmasan.
Este persze kiderült hogy a csoffadt hotelomban annyira fos a net, hogy egy árva képet sem hajlandó feltölteni!!!!
Azóta megint dolgozom úgyhogy nem sok téma van.
Csináltam persze más témákról is képeket, de kis türelmeteket kérem hátha a következő hotelban lesz jobb net!
Akkor majd ha lesz időm,kedvem összedobok valami olvasni valót nektek!

Addig is bocs, hogy ilyen hülyeségekkel bevonzottalak titeket a topicba! :):D:):D
 
Már azt hittem elraboltak a jakuzák :)

A netet nem tudom megérteni. Japánról egyetlen dolog jut az ember eszébe azonnal. A high tech, az elektronikai őrület, a műtyűr robotok stb.
És akkor ott ez a net kérdés ami felfoghatatlan. Egy csokor képet sem lehet megosztani normálisan menet közben.

Azért több szerencsét és persze nyugalmat :)
Tegnap este lőttem helyetted is divisionben pff :)
 
Sziasztok srácok!

Közben már haza is jöttem! Sajnálom, nem jött össze kint semmi beszámoló!
Most belecsöppentem egy legénybúcsú szervezésbe, de ígérem ha túlélem a hétvégét összedobok egy kis összefoglaló beszámolót az útról! :)
Sok minden nem történ egyébkén, mert ez villámlátogatás volt az eddigi 5-6 héthez képest! 3 nap szabad napom volt csak. Azért van néhány fotó.
Bocsi ha csalódást okoztam a topic látogatóinak! :(
 
Most elég sokat leszek és lesz szabadidő is.
Volt szabadidő csak rendes net nem! Nem is volt kedvem nekiállni írogatni! Bocsi, hogy a beharangozás ellenére nem írtam semmit!
Közben hazajöttem, van mit potólni!
Lesz kaja, kirándulás, Amano kiállítás meg minden! Feldolgozom a képeket és maj írok pár posztot a kintartózkodásomról.
 
Volt szabadidő csak rendes net nem! Nem is volt kedvem nekiállni írogatni! Bocsi, hogy a beharangozás ellenére nem írtam semmit!
Közben hazajöttem, van mit potólni!
Lesz kaja, kirándulás, Amano kiállítás meg minden! Feldolgozom a képeket és maj írok pár posztot a kintartózkodásomról.

:hungry::) várjuk és üdv újra itthon. Szupi volt a festegetős videód is (y)
 
Aqua Forest Tokyo.
Ember nem gondolnám, hogy egy a föld alatt a metrófelé menet belebotlik egy kis ékszerdobozba. Shinjuku állomásan pedig ott van az Aqua Forest. Amilyen pici olyan sok minden minden elfér bent. Tiszta mint a GA régen :D
Így képzeljétek el a bolt környezetét:
IMG_1104.jpg
És így a boltot:
44694694272_72f0dfac9a_b.jpgAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
44025280204_35bd9bae44_b.jpgAqua Forest TokyoAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
44025279814_fb62fb3880_b.jpgAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
44694691532_673048dffc_b.jpgAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
Egy kis DOOA finomság:
44694693552_e10507a669_b.jpgAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
44694693062_7b7311e7e2_b.jpgAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
44694692302_087815fd15_b.jpgAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
 
Aqua Forest Tokyo.
Ember nem gondolnám, hogy egy a föld alatt a metrófelé menet belebotlik egy kis ékszerdobozba. Shinjuku állomásan pedig ott van az Aqua Forest.

Minden nap min. 2x megcsodáltam, mert ott kellett leszállnom a cég HQ-jához, Chiyoda-ku-ban.
Megkérdezték, mit szeretnék venni. Mikor mondtam, hogy bármit is vennék, nem vihetném haza, megkérdezték, honnan jöttem.
Válaszom után a sliccelt szemek tágra nyíltak és a "Aaaaah, Hangarigo eee. Rubikkukjubu vatashi va kare to asobu koto ga daisuki e." Ami kb. annyit tesz, hogy nagyon szeret a Rubik kockával játszani. No, onnantól kezdve úgy köszöntek nekem előre, mintha én lettem volna a japán császárné. :ROFLMAO:
 
Minden nap min. 2x megcsodáltam, mert ott kellett leszállnom a cég HQ-jához, Chiyoda-ku-ban.
Megkérdezték, mit szeretnék venni. Mikor mondtam, hogy bármit is vennék, nem vihetném haza, megkérdezték, honnan jöttem.
Válaszom után a sliccelt szemek tágra nyíltak és a "Aaaaah, Hangarigo eee. Rubikkukjubu vatashi va kare to asobu koto ga daisuki e." Ami kb. annyit tesz, hogy nagyon szeret a Rubik kockával játszani. No, onnantól kezdve úgy köszöntek nekem előre, mintha én lettem volna a japán császárné. :ROFLMAO:
Hogy ez mekkora...hogy irigyellek, hogy beszelsz japan nyelven...Mary, nekünk mindenkeppen össze kell ülnünk majd valamikor!!:):notworthy:
 
Hogy ez mekkora...hogy irigyellek, hogy beszelsz japan nyelven...Mary, nekünk mindenkeppen össze kell ülnünk majd valamikor!!:):notworthy:
Már neigen beszélem és olvasom a nyelvet. Rengeteget felejtettem az elmúlt bő 6 évben, előtte napi szinten használtam, de azt is inkább kisiskolás fokon. :D
 
Aqua Forest Tokyo.
Ember nem gondolnám, hogy egy a föld alatt a metrófelé menet belebotlik egy kis ékszerdobozba. Shinjuku állomásan pedig ott van az Aqua Forest. Amilyen pici olyan sok minden minden elfér bent. Tiszta mint a GA régen :D
Így képzeljétek el a bolt környezetét:
View attachment 63548
És így a boltot:
View attachment 63549Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63550Aqua Forest TokyoAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63551Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63552Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
Egy kis DOOA finomság:
View attachment 63553Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63554Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63555Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
Na ugy nez ki ma delutan megkeressük!
 
Back
Oldal tetejére