• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Japán Boltok

talachi

Legenda
Legjobb napló
Hali!

Már egy másik topickban írtam, hogy hamarosan megyek Japánba! A napokban kiderült március végén indulok :!: :D

Ide várnám az általatok ismert, neten megtalált japán boltok címét elérhetőségét.(Hajrá Viktor :lol: :lol: )

Minnél több annál jobb!

Hat hetet leszek kint és elég sok városba el fogok jutni(remélem a szent földre is :D ), majd megpróbálok minnél több boltot megnézni és bemutatni nektek!

Előre is köszi!
 
Re: Japán Boltok

Én az egyik bőröndbe pont beférnék ;) Japán boltokat meg az "Egy növényes boltból"- topicban találsz ;)
 
Re: Japán Boltok

inadsz said:
Én az egyik bőröndbe pont beférnék ;) Japán boltokat meg az "Egy növényes boltból"- topicban találsz ;)

Ha beszünteded az életfunkcióidat megoldhatjuk! :D :lol: :D

Igen láttam hogy ott ítatok párat, meg régebben Viktor is írt már párat a taiwan-i topicba.Gondoltam legyen egy hely ahol csak japó boltok vannak.

Remélem Viktor azért nem ír mert gyűjti a címeket! :lol: :D :lol:
 
Re: Japán Boltok

talachi said:
Már egy másik topickban írtam, hogy hamarosan megyek Japánba! (...) Hat hetet leszek kint és elég sok városba el fogok jutni(remélem a szent földre is :D ), majd megpróbálok minnél több boltot megnézni és bemutatni nektek!

Remélem lesz nálad egy jobbfajta fényképezőgép és néhány memóriakártya... :)
 
Re: Japán Boltok

oRphEus said:
talachi said:
Már egy másik topickban írtam, hogy hamarosan megyek Japánba! (...) Hat hetet leszek kint és elég sok városba el fogok jutni(remélem a szent földre is :D ), majd megpróbálok minnél több boltot megnézni és bemutatni nektek!

Remélem lesz nálad egy jobbfajta fényképezőgép és néhány memóriakártya... :)

Természetesen! :thumbup:
 
Re: Japán Boltok

Orph megelőzött!
Dokumentálni mindent.Légyszi-légyszi!
 
Re: Japán Boltok

Na lassan alakul a programom.

Pontosítanám hogy melyik japó városokban lévő boltokat kellene felderíteni!

Nagoya,Okayama,Osaka,Fukuoka és ezek környéke.

Sajnos csak délen mozgok majd, úgyhogy már most látszódik hogy időhiány miatt Niigata nem fog összejönni ezen az úton! :( :( :(
 
Re: Japán Boltok

Na megkezdődött a az utazás! Igen feszített a programom!Pár nap mulva lesz szabad napom remélem akkor lesz időm felkeresni az első boltot és jelentkezem majd a képekkel,élményekkel!

Első célpont Nagoya!

Ha az internetes felderítők közül valaki tud konkrét Nagoyai boltot írja meg legyen szíves!
 
Re: Japán Boltok

De jó neked! Kicsit most irigy vagyok ám :sick:
:wave: a világ túl felén.
 
Back
Oldal tetejére