• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi Contest 2015 - Július 18.

Szeretnéd, hogy idén is legyen iwagumi contest?


  • Total voters
    50
Arra gondoltam, hogy a nyertes akváriumot életre keltjük. Már az elmúlt években is folyamatosan ott volt a szándék csak mi nem voltunk készek rá.
Szóval a nyertes berendezés az egyik bolti állványon várja majd a látogatókat a következő 1 évben remélhetőleg nem az algáktól csak a növényektől bezöldülve :)
 
Arra gondoltam, hogy a nyertes akváriumot életre keltjük. Már az elmúlt években is folyamatosan ott volt a szándék csak mi nem voltunk készek rá.
Szóval a nyertes berendezés az egyik bolti állványon várja majd a látogatókat a következő 1 évben remélhetőleg nem az algáktól csak a növényektől bezöldülve :)
Akkor mar csak lojjetek be az idopontot es egy hely maris foglal [emoji106] ,
En is emlekszem mondtatok az elozokon is hogy ezt is na meg azt is el tudnatok kepzelni a boltban,vegre meg is valosul [emoji4]
 
Maximálisan támogatom az ötletet! Én is leginkább tanulni szeretnék, mert úgy érzem magam, hogy nemhogy iskola-érett nem vagyok, de még ovi-érett sem...
Ha lesz ilyen is akkor szívesen mennék, tanulni.
Igaz nekem július közepétől nem jó, mivel jön a kis Olivér, és bővül a család.
 
Azt hiszem hogy én is ellátogatok tanulni a nagyokhoz, mert úgyis érik egy pesti rokonlátogatás. Nagyon remélem hogy eljutok végre hozzátok!:)
 
A tanuló csoportot én is jó ötletnek tartom, és ha van kapacitás szivesen mennék. Nem mellesleg megismernék jó pár szakit, akiket eddig csak nick nevükön "ismerek" :)
 
Kitűztük az időpontot, július 18-án, szombaton kerül megrendezésre a buli. Addigra visszatérünk a vakációkból, B épp nem lesz itt, hogy mindenkinek felborítsa a scape-et és még van időnk rendelni hozzá egy nagyobb dekorszállítmányt. Lesz fagyi meg kolbász, akár a scape-ekbe is bele lehet tervezni.
 
Kitűztük az időpontot, július 18-án, szombaton kerül megrendezésre a buli. Addigra visszatérünk a vakációkból, B épp nem lesz itt, hogy mindenkinek felborítsa a scape-et és még van időnk rendelni hozzá egy nagyobb dekorszállítmányt. Lesz fagyi meg kolbász, akár a scape-ekbe is bele lehet tervezni.
Ahogy @nebula írta :jelentkezős Event topic is lesz hozzá???
 
Back
Oldal tetejére