• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes it was already there - 90x45x45 (182 liter)

mmccannon

Legenda
Azt olvastam róluk, hogy sokszor a kikelés után megeszik az utódaikat. Azért gondoltam, hogy legjobb lenne mindenkit likvidálni erre az időre.
Semmim sincs, még keltető se.
Csak akkor eszik meg, ha sokat vannak zargatva. Azaz mi nem illünk a képbe, mert a haltársakat ösztönből kordában tudják tartani. ;)

Pontosan, ahogy @killer is írta.
Javaslom, hogy kinley üdítős palackot vegyél, mert abban még van anyag. A többi hozzávalót, artemia petével együtt tudok adni.

73947739487394973950
Ha feltúrom az akva cuccos dobozt, szerintem még légpumpát is tudok adni.
Csak el kell jönnöd, @eMZé , mert én sajnos nem vagyok túl mozgékony.

eMZé

Legenda
Csak akkor eszik meg, ha sokat vannak zargatva. Azaz mi nem illünk a képbe, mert a haltársakat ösztönből kordában tudják tartani. ;)

Pontosan, ahogy @killer is írta.
Javaslom, hogy kinley üdítős palackot vegyél, mert abban még van anyag. A többi hozzávalót, artemia petével együtt tudok adni.

View attachment 73947View attachment 73948View attachment 73949View attachment 73950
Ha feltúrom az akva cuccos dobozt, szerintem még légpumpát is tudok adni.
Csak el kell jönnöd, @eMZé , mert én sajnos nem vagyok túl mozgékony.
Köszönöm a felajánlást. Az a baj, hogy csak most értem haza a munkából és a holnapi nap is elég zűrös lesz. Egyenlőre még nem keltek ki a kishalak. 24 fok van a lakásban. Tudom most melegebb víz lenne az ideális, de egyrészt nincs is fűtőm, másrészt a növényeket sem akarom megfőzni. Így több idő kell nekik, de én meg olyan türelmetlen vagyok.

mmccannon

Legenda
Köszönöm a felajánlást. Az a baj, hogy csak most értem haza a munkából és a holnapi nap is elég zűrös lesz. Egyenlőre még nem keltek ki a kishalak. 24 fok van a lakásban. Tudom most melegebb víz lenne az ideális, de egyrészt nincs is fűtőm, másrészt a növényeket sem akarom megfőzni. Így több idő kell nekik, de én meg olyan türelmetlen vagyok.
Örömmel segítek, mert emlékszem, milyen volt számomra az első alom kikelése. Nagyon szeretném, ha Te is átélhetnéd.
Fűtőt kölcsön tudok adni, amiatt ne fájjon a fejed. Nem kell salátaleves főzni ahhoz, hogy a kicsik kibújjanak az ikrából. ;)
Mivel rokkant vagyok, többnyire itthon vagyok. Priviben csak össze tudunk hozni egy időpontot, @eMZé . Írj rám, kérlek.

Oldal tetejére