• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Island of Solitude

Jó pofa lenne, de ide már semmi új lény nem jön. Vagy rescape vagy időszakos megszüntetés. Most még kap ez is egy erősebb lámpát, aztán meglátjuk.
B verzió, ha a fát kiszoktad szedni,carbózásra, akkor 2-3 másodpercig meleg víz alá kell rakni. Nem bírják a 30 fok feletti meleget. Utána hideg víz fürdő. A növényeknek nem lesz semmi bajuk.
 
B verzió, ha a fát kiszoktad szedni,carbózásra, akkor 2-3 másodpercig meleg víz alá kell rakni. Nem bírják a 30 fok feletti meleget. Utána hideg víz fürdő. A növényeknek nem lesz semmi bajuk.
Az ászkák most alig vannak, kb 2 hete nem láttam egyet se, csak ma takarítás során. Szokott erős carbot kapni a sziget, olyankor potyogtak rendesen. Talán a két CO2 túladagolás is segített a populáció gyéritésben. Igen van aki nem tanul az elsőből és inkább megismétli, hátha az már bevésődik a kicsi agyába... 😂 Szerencsére senki sem pusztult el, csak azóta nincs ászka.
 
Vége. Meguntam a sok szenvedést. Valahogy nem bírtam úrrá lenni az alga problémán és az állatok is hullottak. Minden a nagy planária írtás után kezdődött és átmeneti javulásokat leszámítva kínlódás volt. Időm nem engedte a bontást eddig, de tegnap este végre erőt vettem magamon.
Már tervezem az utódot, csak ez az üveg is kap egy új lámpát előtte.
@inadsz kérlek tedd inaktívvá a naplót!
Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére