• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iriomote 西表

Sziasztok.Tolom a fotókat,biztos èszrevettètek hogy milyen sok fotót osztok meg erről az akváriumról,sokkal többet mint az előző esetèn.
Ennek is megvan a mièrtje.
Ma kaptam Pecás Szabi barátomtol kèt extra tenyèrnyi MC-t amit a megfelelő helyekre be is raktam,itt is köszönöm.
Másfèl hèt elteltèvel èledezik a környezet,szerintem ez a legjobb időszaka a hobbinak mikor látod hogy minden elkezd nőni terjeszkedni [emoji4]

a2b77e87332b8ce12d25863c85d86b6e.jpg8f522f0e1401e4532c922428c87f30e8.jpgd05cbd8d6afe0a61582118d23fe2df27.jpg4d4f7b39ec256be2a9189edf4638d83e.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Sziasztok !
Eltelt két hét az akvárium indulása óta,egyenlőre a mohák éledeznek és a stem növényekre várok a hátsó traktusban.
Hoztam fényképezővel készített fotókat mert ne csak ótvar mobilos feltöltések legyenek.
Bekerült még 15 db Boraras U a meglévőkhöz,ezek természetesen kisebbek de jól hozzák a természetben is realista egyik hal kisebb a másik nagyobb hatást.
Ja és megint sikerült egy olyan akváriumot építeni hogy alig bírok belenyúlni :facepalm::notworthy:

Egy totál kép :

DSC07264.JPG

És egy kis részlet innen onnan :

DSC07270.JPG

DSC07271.JPG

DSC07272.JPG

DSC07273.JPG

És egy érdekesség hogy ez valójában mekkora is,a szekrény fogantyúját érdemes figyelni a méretarány belövéséhez :

DSC07259.JPG
 
Üdv !
Na jön elő ez rohadt spirogyra,pedig nem a fény miatt van mert meg vannak emelve a lámpák és az az előző összeállításnál még lejjebb is voltak.
De hát ettől szép az élet :mad:,aszt hiszem bevetek vagy négy fekete mollyt és kiéheztetem Őket :D,csak lezabálnak valamennyit.
Nem tudom hogy összefügghet e az indítással,az ammonia mennyire tud ebbe bekeverni de szerintem nincsen olyan mértékben jelen hogy az számítson.
 
D
Üdv !
Na jön elő ez rohadt spirogyra,pedig nem a fény miatt van mert meg vannak emelve a lámpák és az az előző összeállításnál még lejjebb is voltak.
De hát ettől szép az élet :mad:,aszt hiszem bevetek vagy négy fekete mollyt és kiéheztetem Őket :D,csak lezabálnak valamennyit.
Nem tudom hogy összefügghet e az indítással,az ammonia mennyire tud ebbe bekeverni de szerintem nincsen olyan mértékben jelen hogy az számítson.
E jó lenne személyesen is megnézni ezt a remekművet.
 
Sziasztok !
SZŰRŐTAKARÍTÁS 2017.07.16.
Szoval kitakaritottam a szűrőt ez olyan jól sikerült hogy a délutáni fagyiból hazaérve a parkettán állt a víz [emoji33] [emoji35] [emoji35]
A szűrőt szarul raktam össze,szétszedtem most elvileg működik remélem így is marad.
Kép nem lesz mert minden ködös a bacitól.
Eltelt 3 hét mindenrendben lenne ha nem jött volna elő ez a szemét zöld cèrna alga.Remèlm sikerül leküzdeni.[emoji17]


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Nem gondolkodtal rajta, hogy picit visszaveszel a fenybol? Eleg behez lehet takaritani es a mohakat tisztan tartani, lehet egy picit segitene es lassitana a novekedest is
 
Nem gondolkodtal rajta, hogy picit visszaveszel a fenybol? Eleg behez lehet takaritani es a mohakat tisztan tartani, lehet egy picit segitene es lassitana a novekedest is
Igen ez megtörtént a hétvégén,a lámpákat feljebb raktam és a világítási idő is jelenleg 6,5 óra,még egy fokozat lesz hogy a jelenleg 3-as dimmelésből visszaveszek 2-re,az is elég lesz,főleg amit írtál is hogy ne menjen el a scape egy zöld maszlag irányba.
Áznak jelenleg is kiegészítő kis fák amik majd csak a fotózáskor kerülnek be.De úgy érzem idén előbb kell majd fotózni :)
 

Hasonló topikok

Válaszok
50
Megtekintések
30K
Back
Oldal tetejére