• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iriatherina werneri

Azt hiszem megvan a következő halam :) Gyönyörűek.


Szia Dani!


A halacskák még csak 3. napja voltak nálam mikor készült a kép.Ma ugye a 4. napja hogy nálam vannak.Szóval még most akklimatizálódnak.Napról napra egyre szebb a színük.
 
Valaki nem tudna egy tippet adni, honnan tudnék werneri nőstényeket szerezni? Körbenéztem pár pesti boltban, és ahol tartották egyáltalán, csak hímek voltak. Állítólag a nagykerbe se hoznak nőstényt, mert a hím szebb és csak az kell a népnek.
 
Ha kiderül, hogy beszerezhető "asszony" is, akkor azt jelezzétek a topikon! Megjegyzem, hogy teljesen kompatibilis a garnélákkal, kikerüli őket, szép hal, jó választás!
 
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy mennyire ugrálos ez a szép halacska? Lámpa kapcsolás után, nem vonza a kinti fény (pl: monitor fénye )?
Nagyon félénk és bujos, vagy erős világitásnál is bátran uszkál?
 
Kicsit régi a téma, de hátha tart még valaki ilyen halat :-P
Van valakinek friss tapasztalata ezekkel a szép halakkal? Mennyire kényesek a vízparaméterekre? Ha minden jól megy pénteken érkezik 10 darab hozzám.
 
Tippeket kérnék,hogy ki mivel eteti őket?
Eddig amit próbáltam: JBL novobel,New era tropical flakes,fagyi cyclops.Ezek közül semmit nem esznek meg.:(
 
Tippeket kérnék,hogy ki mivel eteti őket?
Eddig amit próbáltam: JBL novobel,New era tropical flakes,fagyi cyclops.Ezek közül semmit nem esznek meg.:(
én dennerle kaját adok nekik, color boostert és complete gourmet menu-t felváltva, boldogan színesednek
 
Én a cyclops-al azért kitartóan próbálkoznék.
Nagyon komoly beltartalma van, méretben is nekik való és a színeit is gyönyörűen kihozza, a kondiját is javítja, szóval ne add fel!:)
 
Nekem, január óta vannak ilyen halaim, cyclops-ot lemezes tápot és vmi jbl-es darabos cuccot adok nekik (aminek most nem jut eszembe a neve). Eddig még 1 sem halt éhen és nem is tűnik úgy hogy rossz kondiban lennének.
 
Köszi a tippeket!
Azért is próbálkoztam a fagyi cyclops-sal,mert azt tartom a legjobb tápláléknak,amit kisebb halaknak lehet adni! :)
Akkor próbálkozunk tovább,hátha..
 
Azért is próbálkoztam a fagyi cyclops-sal,mert azt tartom a legjobb tápláléknak,amit kisebb halaknak lehet adni! :)
Maximálisan egyetértve kiegészíteném annyival, hogy minden olyan halnak, ami nem lusta összeszedni. (mókás, amikor kifejlett tizencentis halak szinte bunyóznak, hogy ki tud többet behörpinteni a felhőből:))

Más: tegnap jártam Kecskeméten és mivel volt még zárásig bő félóra, beugrottam a ZOO Centrumba, ahol egy hatalmas raj Werneri úszott az egyik akvában. Szerintem 100+-os banda volt.
Annyi volt, ami visszatartott, hogy még elég kicsik voltak, kb 2-2,5 cm-esek, de az már látszott, hogy melyik fickó páváskodik a legjobban. A színe alapján jó vérvonalú csapat.
Végül 10 db http://diszhal.info/Puntius_padamya.php ilyen szépséggel távoztam, mert a fiúk színe gyönyörű volt, nem tudtam ellenállni. Mentek a 9 db vitorlás mellé a nappaliban lévő 380-asba. Ma reggel már kb a csapat fele gyönyörű színes volt.:)
 
Volt egy 10 fős csapatom. Szerintem az egyik legszebb halacska, főleg, amikor a fiúk pupuckodnak egymással. :) Szép lassan elfogytak, szóval, 1 db maradt csak. Most ott árválkodik a 112 literben egyedül, fajtársak nélkül. Vennék vagy 9 darabot mellé. Nincs valamelyikőtöknek eladó?
 
Volt egy 10 fős csapatom. Szerintem az egyik legszebb halacska, főleg, amikor a fiúk pupuckodnak egymással. :) Szép lassan elfogytak, szóval, 1 db maradt csak. Most ott árválkodik a 112 literben egyedül, fajtársak nélkül. Vennék vagy 9 darabot mellé. Nincs valamelyikőtöknek eladó?
Még mindig keresek iyen halacskát, ha lenne valamelyikőtöknél Pesten....
 
Még mindig keresek iyen halacskát, ha lenne valamelyikőtöknél Pesten....
Tegnap vettem párat. A Vadonban (Nyugatinál) szokott lenni. 450 Ft. Megkérdeztem a srácot, hogy lánykák is szoktak e lenni, mondta, hogy nem válogatják ki őket, ami van, elhozzák, de amikor megnőnek akkor derül ki, hogy mind fiú. Régebben vettem az Aquafaunában abban a csapatban voltak lányok is.
 
Back
Oldal tetejére