1. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Ioncserélt víz

Kategória: 'Víz tulajdonságok', témanyitó: Tremmel Máté, téma nyitása: Jan 2, 2018.

1. Tremmel Máté
    Épp nem fórumozik ...

Tremmel Máté Tapasztalt kertész

Tag:
    Febr 4, 2017
    Kedvelik:
    21
    Hely:
    Budapest
    Sziasztok a boltokban kapható ioncserélt vízzel állítólag ha vissza töltjük vele a párolást akkor lágy a víz? Ennek van valami káros hatása?

Tapatalkkal küldve az én KOB-W09 eszközömről

2. tsokee
    Épp nem fórumozik ...

tsokee Főkertész

Tag:
    Márc 22, 2017
    Kedvelik:
    2,211
    Hely:
    Budapest, VII. ker.
    Bár a kérdés nem teljesen világos, de ebben a témában elég sokminden található már a fórumon, ha a keresőbe beírod az "ioncserélt" szót.
    Pl.: https://akvakertesz.hu/threads/vizlagyitas.128/page-37#post-383576
    és
    https://akvakertesz.hu/threads/ozmo-forditott-ozmozis.968/page-100#post-390414
    Nem feltétlenül kell mindenhez külön topic-ot nyitni, előtte érdemes kicsit keresgélni, kicsit segítve, hogy ne szanaszét legyenek az infók. ;)
    De hogy a kérdésedre is válaszoljak (legalábbis egy részére, a többit szerintem leírták a fenti posztokban): mi a munkahelyi akvában kb. fél éve 50-50%-ban kezelt csapvízzel és tecsós ioncserélttel cseréljük a vizet, nincs gond, állatok nem hullanak, sőt a guppyk szaporodnak, növények nőnek. (y)

SMAdrián kedveli.
  3. Tremmel Máté
    Épp nem fórumozik ...

Tremmel Máté Tapasztalt kertész

Tag:
    Febr 4, 2017
    Kedvelik:
    21
    Hely:
    Budapest
    Köszönöm

Tapatalkkal küldve az én KOB-W09 eszközömről

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése