• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Interzoo 2018 Nürnberg

viktorlantos

Alapító
Admin
https://www.interzoo.com/en/news/newsletter/exceeded-the-figure-lrhmwkvmvl_pireport

With three months to go before Interzoo 2018, the number of exhibitors has already exceeded the figure for the previous edition, reaching a new record: about 2,000 exhibitors from almost 70 countries will be on hand at the world’s leading fair for pet supplies to display their products and services. The show, with a gross exhibition area of about 120,000 m² spread over 13 halls, will give trade visitors a unique overview of the latest global trends and innovations for the years to come.

exceeded-the-figure;w1000.jpg
 
Pl itt van ez az érdekesség (Chihiros). Csak azért dobom be, mert a fórumon is elég sokszor előfordulnak a lámpáik.

Nekem tök meglepetés, hogy a totál ADA koppintás után most mintha picit visszamentek volna az időben. Vertex vagy épp Twinstar EL koppintás?
Jó ez a forma? Valószínűleg a plexik eldobásával végre a túlmelegedés is kezelve lett a nagyobb házzal és hűtéssel...

32158516_197745707693890_7610892544859176960_o.jpg
 
Végre egy jobb kép.

Félelmetes, hogy a mai mobilos világban, amikor mindenhol azt olvasod, hogy a mobil kamerák kiszorítják a rendes fényképezőket ilyen gyenge fotókat tesznek fel. (mint a fentiek) :)

Ez már döfi!

32087371_10215517911368129_5729868663608049664_o.jpg
 
Utoljára módosított:
A két széle nagyon szép, kidolgozott, a két középső szekció nekem kicsit elnagyoltnak tűnik. Ha az egészet kettéválasztanánk középen, akkor egyik - kétrészes - elemnél sem érezném ezt, teljes lenne mindkét kép. Így - egybeillesztve - valahogy hiányérzetem van középen. Ettől még persze tényleg nagyon profi.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére