• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Internetes Vásárlás Napja November 6

Kiskoru79

Kertész szaki
Tapasztalta valaki más is, hogy a szállítási kedvezmény akció (5000,- forint feletti rendelésnél) nem működik?

Nem érvényes a kupon, azt írja a weblap. A boltban is jeleztem, ott sem működött.

Joci01.14

VIP kertész
Sziasztok!
Ha jól értettem akkor az egyik akció az, hogy 5000 Ft feletti összegnél ingyenes a házhozszállítás?
Köszi előre is.

star67

Bölcs Ent
Sajnos az ingyen szállításos kuponkódra nekem is azt dobta fel, hogy hibás/érvénytelen így inkább a pontjaimat vásároltam le és a barátok elhozzák az üzletből!;)

kac

Kertész szaki
A pontjaim felhasználása az másik kedvezménynek számítana, és nem tehetem meg, vagy e mellett még lehet használni a GA pontokat is.

viktorlantos

Alapító
Admin
A pontjaim felhasználása az másik kedvezménynek számítana, és nem tehetem meg, vagy e mellett még lehet használni a GA pontokat is.

Pontok amennyire én láttam felhasználhatóak. De gyűjteni nem lehet és más kedvezmény szabályokat kizár a rendszer.

• Like
Reactions: kac

TZ

VIP kertész
A ma rendelt dolgokat holnap már át lehet venni a boltban, vagy meg kell várni valami értesítést?

danyi03

GA főstatiszta
Moderátor
A ma rendelt dolgokat holnap már át lehet venni a boltban, vagy meg kell várni valami értesítést?
folyamatosan értesítjük a személyeseket, ha nem kapsz ma levelet, akkor valami hiányzik és hét elején jelentkezünk

• Like
Reactions: TZ
Oldal tetejére