• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Internetes Vásárlás Napja November 6

viktorlantos

Alapító
Admin
Már csak néhány nap és 1 napra a webes boltoké a főszerep.

November 6 - Az Internetes vásárlás napja

DCDlogo-2015-web.jpg

Mi 2 akcióval készültünk a már jelenleg is futó promóciókon kívül:

Internetes Vásárlás Napja November 6 Green Aqua

Ingyenes házhozszállítás 5.000 Ft feletti vásárlás esetén!

2015. november 6-án minden 5.000 Ft feletti vásárláshoz ingyenes házhozszállítás jár! Az akció igénybevételéhez használd a következő kupont:
Kuponkód: DOTCOM-SZALLITAS

10% kedvezmény minden webáruházban leadott rendelés esetén!

2015. november 6-án bármilyen termékünk megrendelése után a vásárlás végösszegéből 10% kedvezményt adunk!

Kuponkód: DOTCOM-NOV6

Az akció csak 2015. november 6-án webáruházban leadott rendelésekre érvényes! Az akciók más kedvezményekkel nem összevonhatóak! A vásárlásnál csak az egyik akciós kupon használható!

Evereka

Bölcs Ent
Őőőő.....ez most a Black Friday??????:whistle:(gondolom igen...bár fura így ezzel a névvel,már megszoktam a régit:))
már jelenleg is futó promóciókon
Össze vannak ezek gyűjtve egy helyre esetleg??vagy az idén nem lesz a tavaly-tavalyelőtti példa alapján az a 30-40 árucikk ,amiből lehet csemegézni????
Sorry ,nem akarok értetlenkedni ,csak kíváncsi vagyok:whistle::)

ui:huhh,de jó ,hogy nem adtam még le rendelést;)

aquAta

Főkertész
Ezúton is köszönjük a GA csapatának, hogy csillapíthatatlan internetes vásárlási függőségünk leküzdéséhez mentő övet dobtok...:jimlad: És kedvezményes kupont! :D

TZ

VIP kertész
Tartjuk idén is a Black Friday-t csak hogy fokozzam a hangulatot. :)

Fú, ez így már nehéz pálya. :D
Van egy pár dolog, ami ugyan nem sürgős, de kellene. Eddig a blackFriday-re gyúrtam. Most viszont nem tudom, hogy mitévő legyek. :nailbiting: :)

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Fú, ez így már nehéz pálya. :D
Van egy pár dolog, ami ugyan nem sürgős, de kellene. Eddig a blackFriday-re gyúrtam. Most viszont nem tudom, hogy mitévő legyek. :nailbiting: :)

Itt most tuti a kedvezmény, BF-en nem biztos hogy benne lesz az akciós listában.

• Like
Reactions: TZ

TZ

VIP kertész
Valószínűség számítás, hogy mekkora eséllyel lesz akcióban BF-en? :)

Az csak az egyik ismeretlen. Mi van, ha olyasmit sikerült a kívánságlistámba gyűjteni, ami több mint 10% kedvezményt kap BF-en. Ajaj, nagy itt a gond. :dead: :)

rendeld meg 6-án, de 27-ig ne vedd át. Nincs mit.

Oké, de engem itt ismernek, ami még jól jöhet a későbbiekben. Ezt is számításba kell vennem. :)

----
Bocsi, nem offolok tovább. :oops:

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
rendeld meg 6-án, de 27-ig ne vedd át. Nincs mit.

Részlet az ÁSZF-ből. ;)
A személyes átvételre rendelt csomagokat 1 hétig áll módunkban tárolni. Kérjük addig gondoskodjon az elszállításról. 1 hét után a rendelt csomagot automatikusan visszatároljuk és a rendelése törlésre kerül.

Evereka

Bölcs Ent
Ha a rendeleni kívánt cuccok 10% akció utáni ára 14 886Ft, akkor ingyenes a kiszállítása? :p:whistle:
Szerintem ha nem éri el a 14900-at akkor a gép fel sem fogja neked ajánlani az ingyenes kiszállítást.Dobj hozzá egy szép törölközőt pl.:LOL:
De a srácok majd megmondják a pontos szitut:)

Cs. Géza

Főkertész
Szerintem ha nem éri el a 14900-at akkor a gép fel sem fogja neked ajánlani az ingyenes kiszállítást.Dobj hozzá egy szép törölközőt pl.:LOL:
De a srácok majd megmondják a pontos szitut:)
Valószínű nézek még valamit, az a biztos, de gondoltam rákérdezek. :D

Oldal tetejére