• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2012

Egy egészen egyedi aki a 75. helyről. Nálam még az első 200-ba sem került volna be. Nézzétek meg a frontüvegnél a füvet, ott a ciano alga, amit illene egy ilyen fotó előtt letakarítani. Aztán egy eltévedt növény szár bal elől az aranymetszésben. Hátul nem tudom mire vélni a barna foltokat a növények között. Egy hangsúlyos tárgy sincs aranymetszésben, a jobb oldali fa szinte teljesen a sarokban van. Nem is értem, hogy ezt a bírák, hogy nem pontozták le. (n)
533567_510466638964171_1594052717_n.jpg
 
Ettől függetlenül az impression - összhatásban elég erős. És ez kapja a legtöbbb pontot. 100-at.
Amíg kicsiben néztem és nem figyeltem a részletekre engem meggyőzött. Végre egy kicsit más fás téma. Mintha egy festményről koppintották volna.

De ahogy írtad a többi dologba már bele lehet kötni tényleg.
 
Én is facebookon láttan elsőnek kicsiben. Ott nagyon tetszett, mert az összhatás tényleg rendben van, aztán megnyitottam nagyban, hogy betegyem ide a képet és láttam, hogy mégsem olyan jó részletekben. De így rápillantva nekem is tetszik. Egy kicsit azért hátrébb raktam volna :)
 
A contest könyvből ha szeretnétek, privátba jelezzétek kérlek. Előrendelést felveszünk. Korlátozott számban hozunk csak.
 
Durván sok japán,kínai és egyéb ázsiai nevező van.Itt ott beékelve egy egy "fehér" ember.
 
Back
Oldal tetejére