• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interjú - Michael G. W. Wong

Egy markáns élemény az IAPLC-ről: :lol: :D

"9. What do you think about the new IAPLC rules coming on 2012?

Sucks. I was in Japan this year when they had a trail run and believe me it’s not going to work unless they streamline the rules a bit. Put it this way… if you receive a letter saying you made it to top 100 will you go to Japan? If you go and find out that you have only ranked 99 then that would be a waste of money if you ask me. Just say you made it to top 7 and you are from Canada and have a few friends there to support you… but a local Japanese guy also made it to top 7… who do you think will get most of the votes? I think they just want more people to show up to the event but this new rule is going to kill the contest. I just hope we don’t have to wait 4-5 months to find out the rankings because that is going to make thing worst. "
 
Hát igen az interjú nem túl pozitív hangulatban kapta el a srácot :lol:

Ők azok akik a krémben vannak és most úgy érzik a felborult rendszer miatt már nem lesz többet esély a dobogóra. Stan is emiatt panaszkodott a múltkor.
Meglátjuk. Gondolom az ADA-nak sem cél, hogy a helyi erők egy gyengébb akváriumot toljanak a top 10-be mondjuk.

Én eleve nem szeretem az ilyen szavazzunk ki a legjobb dolgot. Ez sokkal igazságtalanabb rendszer, mint a kijelölt zsűrizés.

Én már várom az idei versenyt. Idén is próbálunk odatenni egy-két akit a GA-ban. Ezt bármilyen szavazás sem fogja megváltoztatni.
Remélem sokan gondolkodnak hozzánk hasonlóan. :angel:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére