• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interjú George Farmerrel (angol)

Hallottam a srácról, de munkásságáról még nem nagyon olvastam.
Kiderül, hogy egy rokon lélek. A cikkből, az akváriumaiból, kedvenc növényeiből kiderül, hogy jobban szereti a víz alatti világot, biotópot megjeleníteni, mint a Japán stílusú víz feletti természetet leutánozni. Nagyon tetszenek ezek az alkotások is, de mikor azon agyalok, milyen növényes akit rakjak össze, akkor nem természeti képben gondolkodok, hanem valamilyen víz alatti világról kompletten, gyökerekkel sűrű növényzettel, halakkal. Imádom azokat a természetfilmeket, melyek az Amazonas és mellékfolyói, árterületeiről szólnak, hihetetlen változatos élővilágot, leutánozható formát mutatnak.
Szóval elkezdek többet olvasni G. Farmer munkásságáról.

NZoli

U.I.: Na azért fertőz a Japán stílus is, a nanomban a növénydzsungelből folyik ki a fehér kvarchomokból készült patak.
 
- Which kind of substrate do you use?
- It depends on the set up. Sometimes I will use plain sand. In planted tanks I like to use ADA Aqua Soil Amazonia. It looks great and grows plants very well. I have used over 20 types of substrate and it’s the best yet.
Ennyi. ;)
 
Huh de régi topik:)

Tegnapi youtube videóját szerintem érdemes megosztani, megnézni.
Hogyan alakult az élete, hogyan lett ma az aki. Egyébként is jó a youtube csatornája, de ez egy olyan inspirációs anyag, ami másoknak is hasznára válhat más területen is.

 
Back
Oldal tetejére