• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Instant hal!?

Antal15

Tapasztalt kertész
Sziasztok!

Bocs, ha egy kicsit off, de ezt látnotok kell!:eek:

webshop link moderálva : Buy SOIL Add WATER Equal FISH!!!! In Twenty First Century the most Magical of Aquarium Fishes the Fish EGGS!!!! 10PACK/LOT from Reliable aquarium suppliers on Minnie International Trading Co., Ltd.
SOIL Add WATER Equal FISH!!!! In Twenty First Century the most Magical of Aquarium Fishes the most Amazing Beautiful Fish-in Feeding & Watering Supplies from Home & Garden on webshop link moderálva
 
Valahol (azt hiszem) az akvaristán olvastam egy érdekes cikket az ikrázó fogaspontyok szaporodásáról. Állítólag iszonyat szívósak az ikráik. A száraz évszakban kiszárad a patak és az ikrák a kiszáradt patakmederben vészelik át ezt az időszakot. Na így már értem, hogy lehetséges postán küldözgetni :)
 
Valahol (azt hiszem) az akvaristán olvastam egy érdekes cikket az ikrázó fogaspontyok szaporodásáról. Állítólag iszonyat szívósak az ikráik. A száraz évszakban kiszárad a patak és az ikrák a kiszáradt patakmederben vészelik át ezt az időszakot. Na így már értem, hogy lehetséges postán küldözgetni :)

Az egyik legnagyobb kilfish tenyeszto-rol is van egy hasonlo vidisorozat a neten. Vernemuelen - tuti rosszul irom, de majd linkelem ha gepnel leszek. Nagyon jo vidik!
 
Elassoma_Evergladei_1.jpg

Itt egy hamis killi. Fekete törpesügér, alias Elassoma evergladei. Nagyon hasonlít a fent említett ikrázó fogaspontyok közül az Austrolebias nigripinnisre, de sokkal egyszerűbben tartható, szívós halacska. Az ikráit ugyan nem lehet postán küldözgetni, de talán jobb is így. Lent a fogasponty, összehasonlítás végett.
s2020844.jpg
 
Elassoma_Evergladei_1.jpg

Itt egy hamis killi. Fekete törpesügér, alias Elassoma evergladei. Nagyon hasonlít a fent említett ikrázó fogaspontyok közül az Austrolebias nigripinnisre, de sokkal egyszerűbben tartható, szívós halacska. Az ikráit ugyan nem lehet postán küldözgetni, de talán jobb is így. Lent a fogasponty, összehasonlítás végett.
s2020844.jpg

Azért, ha nem mondod, hogy ezek különfélék, magamtól nem jöttem volna rá...
 
Ilyen Elassoma van néhány a boltban. Viszonylag rejtőzködő, de ha előjerül nagyon szép ;)
 
Én éppen most keltettem notho patriziit, kb 2 hetesek, a lágy víz az alap, illetve most kezdtem keverni kicsit keményebbel és eddig csak fagyasztottat kaptak meg kis élőt, és minden gond nélkül megvoltak. Szárazat eddig nem nagyon komálták, de az is igaz hogy nagyon picik még és később remélem hogy azért a szárazzal is megbarátkoznak.
Remélem tudtam segíteni
 
Sziasztok! Van itt esetleg valaki, aki tart killiket? Szeretnék megpróbálkozni a tartásukkal, mert nagyon szépek. Szetetnék venni egy kis ikrát. Illetve a tartással kapcsolatos tippeket, tapasztalatokat is örömmel olvasom.
 
Back
Oldal tetejére