• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Instagram

mmccannon

Bölcs Ent
Sziasztok!

Még léteznek fényképezőgépek az okostelók mellett, így felmerült bennem a kérdés, Ti milyen módon töltötök fe képet PC-ről (laptopról) az Instagramra.
Mivel gugli a haver, megkérdeztem. Többféle lehetőséget kínált fel, többek között BlueStacks, Vivaldi böngésző, stb.

Most épp az előbbivel bíbelődök, de nagyon nyögvenyelősen megy.
Valakinek valamilyen ötlete, ami felhasználóbarát?
 
Léteznek ilyen megosztó progik. Hootsuite, buffer stb. De ezek legtöbbször fizetősek és épp csak annyit tudnak amit az API enged a cégek részéről. Az előnye az, hogy tudsz időzíteni stb. De ha csak a feltöltésen szeretnél könnyíteni, arra drága.
 
Én általában feltöltöm FB-ra vagy Flickre a képeket, onnan lementem telefonra (van Flickr app) és vissza Instára. Sajnos az instagram webes felülete nem enged képet feltölteni.
 
Én így "szoktam" csinálni:

Otg kábel telefonba ->
Otg kábelbe SD - USB átalakító ->
Fényképező szétszed - SD kártya az átalakítóba ->
Telóra mentés - instára feltöltés

Remélem másnak is használható ez a fajta módszer, vagy ez:

Teló mikro SD kártya tartója ki ->
Fényképező nagy SD - mikro SD átalakítója ki ->
Mikro SD a telefonba ->
Instára feltölt ->

És kész!
Szerk.: Bocs, elfelejtettem, hogy PC-ről van szó.
 
Léteznek ilyen megosztó progik. Hootsuite, buffer stb. De ezek legtöbbször fizetősek és épp csak annyit tudnak amit az API enged a cégek részéről. Az előnye az, hogy tudsz időzíteni stb. De ha csak a feltöltésen szeretnél könnyíteni, arra drága.
Igen, csak feltöltésre keresek megoldást. 4-es iPhone-om van, ami nem a legcombosabb fotóapparát. 😕

Én általában feltöltöm FB-ra vagy Flickre a képeket, onnan lementem telefonra (van Flickr app) és vissza Instára. Sajnos az instagram webes felülete nem enged képet feltölteni.
Az FB annyira lerontja a képminőséget, hogy zajosabbak, mint amiket feltöltök. Flickr-em van, de amióta bevezették a fizetős tárhelyet, azóta a meglévő tartalmaimat is töröltem.

Én így "szoktam" csinálni:

Otg kábel telefonba ->
Otg kábelbe SD - USB átalakító ->
Fényképező szétszed - SD kártya az átalakítóba ->
Telóra mentés - instára feltöltés

Remélem másnak is használható ez a fajta módszer, vagy ez:

Teló mikro SD kártya tartója ki ->
Fényképező nagy SD - mikro SD átalakítója ki ->
Mikro SD a telefonba ->
Instára feltölt ->

És kész!
Szerk.: Bocs, elfelejtettem, hogy PC-ről van szó.
Mondd csak Levi, magyarul is leírnád? Elfelejtetted, hogy korosodó hölgy vagyok. Már-már kőkorszaki. :D
 
Mai nap voltunk piacon itt, Kárpátalján.
Szermányoltam egy Mikro SD - USB és egy mikro hdmi - hdmi. Kb. 400 és 500 Ft értékű griveny volt. A mikro hdmi vel elméletileg a fényképezőkből lehet webcamerát csinálni, ami segítségével élő képet lehet a kamerákról küldeni.

Az sd kártyás átalakító otg kábel segítségével fogom közvetlenül ide vagy instára feltölteni.75724
 
A legegyszerűbb, ha mobil nézetet emulálsz a böngésződben és akkor működik, Chrome-ban legalábbis...

A Chrome-ból így oldható meg:

1/ Nyisd meg az oldalt (http://instagram.com)

2/ Lépj be

3/ Ctrl + Shift + I vagy egér jobb gomb + „vizsgálat” (vagy „inspect”). Ekkor azt látod, hogy megjelenik jobb oldalon az oldal kódja a fejlesztői eszközök ablakban

4/ Ctrl + Shift + M vagy a jobb oldalon megjelent kódsor fölötti ikonokból a második (a két kocka = mobil és tablet nézet)

Így már mobil nézetet látod te is (az egérmutató szürke pöttyre vált, az az ujjad), de ami fontosabb, az Instagram is azt hiszi, hogy mobilon nézegeted őt. És így már meg kell jelenjen a képfeltöltés ikon is alul középen, a szokott helyen. Voilà…
 
Utoljára módosított:
A legegyszerűbb, ha mobil nézetet emulálsz a böngésződben és akkor működik, Chrome-ban legalábbis...

A Chrome-ból így oldható meg:

1/ Nyisd meg az oldalt (http://instagram.com)

2/ Lépj be

3/ Ctrl + Shift + I vagy egér jobb gomb + „vizsgálat” (vagy „inspect”). Ekkor azt látod, hogy megjelenik jobb oldalon az oldal kódja a fejlesztői eszközök ablakban

4/ Ctrl + Shift + M vagy a jobb oldalon megjelent kódsor fölötti ikonokból a második (a két kocka = mobil és tablet nézet)

Így már mobil nézetet látod te is (az egérmutató szürke pöttyre vált, az az ujjad), de ami fontosabb, az Instagram is azt hiszi, hogy mobilon nézegeted őt. És így már meg kell jelenjen a képfeltöltés ikon is alul középen, a szokott helyen. Voilà…
Köszi a tippet @Beketto .
Az 1-4. pontokban felsoroltak működnek, ahogy leírtad. Szürke pötty működik, kedvelni tudok posztokat.
DE
az a fránya képfeltöltés ikon nem jelenik meg. 😭
 
Ma sikerült nekem is eltüntetni, de ha ráfrissítettem az oldalra visszajött. De csak Chrome-ban. Firefoxban pl. egyáltalán nem is működik ugyanez. Próbálj ráfrissíteni, vagy mobilnézetben bejelentkezni, több ötlet nem telik tőlem...
 
Ma sikerült nekem is eltüntetni, de ha ráfrissítettem az oldalra visszajött. De csak Chrome-ban. Firefoxban pl. egyáltalán nem is működik ugyanez. Próbálj ráfrissíteni, vagy mobilnézetben bejelentkezni, több ötlet nem telik tőlem...
OK, újra nekifutottam, és SIKEEEEER!
Köszönöm a segítséget, @Beketto ! :)
 
Back
Oldal tetejére