• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció


👍
Ej, de odaadnám a lelki üdvösségemet azokért a lámpákért a legfelső polcon! :love:
@viktorlantos és @danyi03 tényleg nincs a piacon olyan pilács, amit gömb, vagy cilinder wabikra lehet applikálni?
(Az idei virtuális Interzoon térképezzétek fel a lehetőségeket, lécci. 🙏)
 
Szép kis terepasztal, biztos rengeteg időt belerakott. De azért ez a ragasztós ösvény dolog számomra még mindig olyan mintha egy belvárosi kátyús utcán végigrángatott hasmenéses kutya hagyta volna maga után.
Na igen, de amikor ezzel az ösvénytörvény' módszerrel egy harmincas nanoban ugyanezt
a perspektívát hozzák, az már azért valami.
 
Na igen, de amikor ezzel az ösvénytörvény' módszerrel egy harmincas nanoban ugyanezt
a perspektívát hozzák, az már azért valami.
A célja teljesen világos, nekem csak az néz ki természetellenesnek, hogy ragasztóval van a homok is keverve/ spriccolva. Az is világos, hogy alapból ezeket az ösvényeket fotózás előtt szórják be nagyrészt, vagy legalábbis igazítani kell rajta idővel.
 
A célja teljesen világos, nekem csak az néz ki természetellenesnek, hogy ragasztóval van a homok is keverve/ spriccolva. Az is világos, hogy alapból ezeket az ösvényeket fotózás előtt szórják be nagyrészt, vagy legalábbis igazítani kell rajta idővel.
Ez igaz, már magam is sokat töprengtem, mi módon lehetne kialakítani egy alámosott csipkézett
partoldalt, és arra jutottam, hogy ez ragasztó nélkül lehetetlen. De tény, hogy talán nem ártana
általában a ragasztó használatát lehetőség szerint kerülni.
Bár, ha meg arra gondolunk, hogy a művészi összkép a fontos, akkor meg minden megengedett, ami a természetes összhatás érdekében történik, és a kategória szabályai sem tiltják.
Ha meg egyesek szerint ez már nem is igazi akváriumozás... hát mit mondjak, tényleg nem az a
guppis-szifós-valliznériás életérzés.
 
Utoljára módosított:
Kíváncsi lennék hány tubus ragasztó megy el egy ilyen versenyen... 🤣

Szépek ezek a scapek, de a végén egy kicsit olyan benyomást keltenek bennem, mintha egy 3D-s nyomtatóval készültek volna. A kis vasutas terepasztalokat juttatja eszembe.
Nem gondolom, hogy nagy mértékben fenntarthatóak lennének ezek a mindennapi életben, márpedig sokunknál szerintem ez is kiemelt cél.
Összerakják őket egy versenyfotóra, aztán lehet bontani.
Sajnos, ahogy nézem, a versenyek zsűrizése is néha ezt az irányt támogatja. Ez pedig szerintem rossz felé viszi a hobbit.
Én személy szerint a versenyeken pontozás során nagyobb arányban venném figyelembe a fenntarthatósági szempontot. (Az IAPLC-n is csak 10%-ban számít)
 
Kíváncsi lennék hány tubus ragasztó megy el egy ilyen versenyen... 🤣

Szépek ezek a scapek, de a végén egy kicsit olyan benyomást keltenek bennem, mintha egy 3D-s nyomtatóval készültek volna. A kis vasutas terepasztalokat juttatja eszembe.
Nem gondolom, hogy nagy mértékben fenntarthatóak lennének ezek a mindennapi életben, márpedig sokunknál szerintem ez is kiemelt cél.
Összerakják őket egy versenyfotóra, aztán lehet bontani.
Sajnos, ahogy nézem, a versenyek zsűrizése is néha ezt az irányt támogatja. Ez pedig szerintem rossz felé viszi a hobbit.
Én személy szerint a versenyeken pontozás során nagyobb arányban venném figyelembe a fenntarthatósági szempontot. (Az IAPLC-n is csak 10%-ban számít)
Lassan megalapítjuk a versenyellenes frontot! :ROFLMAO: :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Na ja! :)
Félreértések kizárása okán, ennek nem sok köze van a napi akváriumozáshoz, de nyilván nem is ez a célja,
inkább egyfajta művészkedés a lehetőségekkel, ugyanúgy nem rontja a mindennapi akvaristák ázsióját,
mint ahogyan a tájképfestők sem a piktorokét. :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére