• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Indian Summer

evavigh

VIP kertész
Elővettem a fotómasinát, máskor egy tucat kis apróság lófrál szanaszét, most meg csak egyetlenegy mutatkozott, biztos szégyenlősek.. A kis blue boltok szépen előjöttek, nyugiban szöszmötöltek, úgyhogy sikerült róluk képet készíteni. A tigrincsekről esélytelen volt, cikáztak összevissza.

A kis csíkos aprók fekete-fehérek lettek, pont, mint amilyenek megjelentek anno a másik akvámban.

77748

77749

77750

evavigh

VIP kertész
De szépségesek!
És hogy halad a keltetés? Azok is sikeresen kikeltek?
Köszi, vannak még a hálóban, de kb. csak a fele, mint volt. Elúszni általában nem látom őket, csak 1-szer az utolsó 3 apróságot láttam. Úgyhogy vannak. Ha ellenfényben nézem őket, némelyiken mintha szemek látszanának. Egyébként sárgásak és nem túlzottan átlátszóak a petécskék, de szerintem ehészségesek.
Ma egy levedlett gúnyában találtam egyetlen szemes petét, valamelyik tigri hagyta el, ő is ment a többihez himbálózni.

evavigh

VIP kertész
Végre elindult az akva újraindításához szükéges átmeneti szállás, ami a tigrisek visszaköltözése után a blue boltok és tibeek lakosztálya lesz. 72 l két részre osztva, hátul szűrőrekesz leválasztva, 10l szűrőanyaggal kibélelve, 720l/h Hydor pico pumpa a flow ketté osztva. Talaj Enviroment, CO2 reményeim szerint nem kell, minimál fény, mohák, bucék.
Egy hónapot szeretnék mindenképp szánni a bejáratásra, nem akarnék a sietség miatt kinyúvasztani senkit. Meg amúgy is akkor lesz időm szétkapni, újrarakni az Indiant.

Adós vagyok az új scape-tervvel, a hátsó fertályt a játszó dobozban nem tudom megkreálni, majd csak a talajjal az akvában, de a hátsó rumli helyére zöld mezőt úttal, távoli hegycsúcsokat képzelek.

78054

Az akvából kiszedtem a mohás fákat, átkerültek az újba.

78055

Zuzmi

VIP kertész
Végre elindult az akva újraindításához szükéges átmeneti szállás, ami a tigrisek visszaköltözése után a blue boltok és tibeek lakosztálya lesz. 72 l két részre osztva, hátul szűrőrekesz leválasztva, 10l szűrőanyaggal kibélelve, 720l/h Hydor pico pumpa a flow ketté osztva. Talaj Enviroment, CO2 reményeim szerint nem kell, minimál fény, mohák, bucék.
Egy hónapot szeretnék mindenképp szánni a bejáratásra, nem akarnék a sietség miatt kinyúvasztani senkit. Meg amúgy is akkor lesz időm szétkapni, újrarakni az Indiant.

Adós vagyok az új scape-tervvel, a hátsó fertályt a játszó dobozban nem tudom megkreálni, majd csak a talajjal az akvában, de a hátsó rumli helyére zöld mezőt úttal, távoli hegycsúcsokat képzelek.

View attachment 78054

Az akvából kiszedtem a mohás fákat, átkerültek az újba.

View attachment 78055
Huuuu. Nagyon allat lesz! Alig varom!

evavigh

VIP kertész
Egy kis sóska vacsival kirajzásra késztettem a jószágok nagy részét, nem lehetett fotó nélkül hagyni. Az egész apró generáció pedig jó szokásához híven, ahogy előkerült a masina jól elbújt, de a végén egy kis bátor mégiscsak előmerészkedett.
Rengeteg fekete-fehér csíkoska van, többféle méretben, nagyon nőnek.

78533

78534

78535

78536 78538

78539 78540

78541 78542

Utoljára módosított:
Oldal tetejére