• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes In the claws of the dragon

Akkor nálad is eresztett a reduktor valahol. Én pont ma vettem 2kg. Mert 1hétre valóm van... és február márciusba kellett volna cserélnem.
Nálam a tűszelep lazult meg.
A 70 literes akvámban 180 bubi/perccel a 2 kg-s palack 8 hónapig volt elég :) pedig occccsóóó kínai reduktor van rajta(40 ercsi volt) :)

Az új nanomhoz egy dennerle evolution space reduktort sikerült szereznem kivi leszek meddig lesz elég a sodastreames 500g-s palack. Mondjuk itt csak lassú növények vannak a bubikat sem kell feltekerni. Első körben 60 bubi/perccel probálkozom majd.-amint megjön a palackhoz a átalakító csatlakozó ki is próbálom XD
 
Azért nem vagyok teljesen elégedetlen ezzel az üveggel. Egy kép felülről:
View attachment 156605

Külön hízik a májam akkor amikor megkapom, hogy tetszik valakinek az üveg :)

A munkám soránnis törekszem a pozitív visszacsatolásra és a fórum motorjaitól kifejezetten jól tud esni egy egy elismerő szó vagy like ;)

(tudja az akiről szó van Csilla, Évi és Mary :* @star67 @evavigh @mmccannon )
És valóban szép az üveg. 😉
 
Lassan kezdhetsz aggódni a Monte Carlo miatt, még pár hét és vastag gyeped lesz. Közben elkezd terjeszkedni hátra is, felmászik a Stau közé, kinyomja az acicularist és már inkább szentségelsz majd miatta:)
Így felülről jobban látszódik milyen szépen betakarja már a talajt👌
 
U
Lassan kezdhetsz aggódni a Monte Carlo miatt, még pár hét és vastag gyeped lesz. Közben elkezd terjeszkedni hátra is, felmászik a Stau közé, kinyomja az acicularist és már inkább szentségelsz majd miatta:)
Így felülről jobban látszódik milyen szépen betakarja már a talajt👌
Ugye, hogy ugye? Na, nálam ilyen gondok sincsenek.
Hát kellett ez neked????😂

Érdemes lenne egymás után/mellé rakni az induláskori képpel, mekkora a változás.👍🏻👏🏻
 
Rászántam magam és hoztam szivárgás jelző spray-t...igazatok volt, mivel a tűszelep és a redujtor között rendesen ontotta a CO2 bubikat az illesztés... ezt orvosoltam, de sajnos a közvetlen illesztésnél nem tudtam 100%osan elállítani. Van ötletetek, hogy lehetne megoldani? Gázhoz való teflonszalag megoldja? @Burney @Zsoltiabéka @cs_z_ ?
 
Rászántam magam és hoztam szivárgás jelző spray-t...igazatok volt, mivel a tűszelep és a redujtor között rendesen ontotta a CO2 bubikat az illesztés... ezt orvosoltam, de sajnos a közvetlen illesztésnél nem tudtam 100%osan elállítani. Van ötletetek, hogy lehetne megoldani? Gázhoz való teflonszalag megoldja? @Burney @Zsoltiabéka @cs_z_ ?
Én úgy tudom, hogy nem szabad teflonozni. Csutkára húzd meg a tűszelepet.
 
Back
Oldal tetejére