• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes In the claws of the dragon

Sziasztok. Eltelt egy kis idő mióta utoljára jelentkeztem. De most pótolva hoztam egy képet Nektek :)

20210930_214926.jpg


@ZaCK, pont ma beszéltük, hogy nem akarnak sokasodni a PRL-ek, hát ma megtört a jég, mivel láttam egy hasas mamát ;)

A csapat is bővült 20 db b. urophthalmoides társaságával. Kicsit még félénkek, de hamar vagányok lesznek remélem :)

20210930_215436.jpg

Köszi, hogy bekukkantottál ;)
 
Sziasztok. Eltelt egy kis idő mióta utoljára jelentkeztem. De most pótolva hoztam egy képet Nektek :)

View attachment 155444


@ZaCK, pont ma beszéltük, hogy nem akarnak sokasodni a PRL-ek, hát ma megtört a jég, mivel láttam egy hasas mamát ;)

A csapat is bővült 20 db b. urophthalmoides társaságával. Kicsit még félénkek, de hamar vagányok lesznek remélem :)

View attachment 155448

Köszi, hogy bekukkantottál ;)
Arra azért számíts ám, hogy az édibédi cukorfalat kis urok is simán bepuszilják majd a pöttöm garnéla babákat, ha elengedi őket a hasas prl mama.
Nem véletlenül Marynél nincsenek mellettük halak!😉
 
Nem vagyok szakértő a fotózásba, de azt láttom, mintha a háttért akarta volna kiégeti, ami nincs, így a növények égtek ki. Amúgy, mindenek van egy kezdete, és a gyakorlat teszi a mestert.
 
Back
Oldal tetejére