• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes In the claws of the dragon

Illetve, vízfeletti ragasztásban elég béna vagyok. Gondolj bele, hogy a vízalatt, hogy sikerülne mindez :D


A mohával nekem nincs bajom. Ez lett volna a Te javaslatod?
Fuhh hát az nagyon bonyolult. Rányomsz egy pöttyöt a növényre és oda teszed ahova akarod. Nem esik le a vízben sem, egyből ott marad. De biztos van 1éves gyorstalpaló iskola direkt erre a célra, iratkozz be és lesz egy vízalatti ragasztós szakmád... lehet, hogy diplomázni is lehet belőle. 😁
 
Fuhh hát az nagyon bonyolult. Rányomsz egy pöttyöt a növényre és oda teszed ahova akarod. Nem esik le a vízben sem, egyből ott marad. De biztos van 1éves gyorstalpaló iskola direkt erre a célra, iratkozz be és lesz egy vízalatti ragasztós szakmád... lehet, hogy diplomázni is lehet belőle. 😁
Remélem nem veszed magadra, csak viccből piszkállak egy kicsit! 😊 😁😊
 
Itt is megtörtént a stresszfaktor --> kitakarítottam a szűrőt....a stresszes ebben az volt, hogy nekem lövésem sincs arról, hogy melyik szer kell a fürdőkád fertőtlenítéséhez....azt az itinert kaptam, hogy a "lila"...namár most nálunk 3 féle lila van a fiókban....én kivettem egyet...már itt is van a stressz :D


Amúgy az akvát is kitakarítottam:
20210907_212324.jpg
 
Back
Oldal tetejére