• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes In the claws of the dragon

Hadd szóljon! ;)
Hétvégén talán lesz időm összedobni egy keretet és elkezdeni legózni. A fejemben van már egy vázlat, hogy mit is szeretnék...bár @Nexus kolléga Endor ihlette scape nagyon imponáló és mivel én dragon köveket fogok használni így egy natúr Tatoine já a fejemben - nem, én sem szeretem a star wars-t ...de mivel növényes topikot indítottam így ezt elvetem 😅😅😅😅

Ettől függetlenül maradok a fantasy világnál és valami "sárkány" scape-et kigondolok...🤔🤔🤔
 
Hétvégén talán lesz időm összedobni egy keretet és elkezdeni legózni. A fejemben van már egy vázlat, hogy mit is szeretnék...bár @Nexus kolléga Endor ihlette scape nagyon imponáló és mivel én dragon köveket fogok használni így egy natúr Tatoine já a fejemben - nem, én sem szeretem a star wars-t ...de mivel növényes topikot indítottam így ezt elvetem 😅😅😅😅

Ettől függetlenül maradok a fantasy világnál és valami "sárkány" scape-et kigondolok...🤔🤔🤔
Tatooine sivatag, szöges ellentéte lenne a növényesnek. Viszont olcsón kijön, pár szikla kell, meg rengeteg homok. 😂
 
Igen igen, de azért nem hagyhattam ki ;) bár gondolom hogy azért Mos Eisley-t vicces lett volna megépíteni 😅😅😅
Viszont a fantasy jó ötlet, kíváncsian várom. Azért gondoltam a ”filmes” irányra, mert még nem nagyon láttam ilyen naplókat, és a film jeleneteit, történeteit jól bele lehet illeszteni a naplózásba. Nekem ez a tervem. 😁
Aztán meglátjuk ki jön ki győztesen a sötét (alga) oldal, vagy a lázadók maroknyi serege. 😀
 
Hajrá! Nem áll szabadalmi védettség alatt az ötlet. 😜
Na majd az őszi bettásnál lehet rápróbálok egy ilyenre! 😀 És hogy ne legyen teljesen OFFos a hsz, Ákos ne kapkodd el a legózást, ha júli végén tervezel indulni, bőven szórakozhatsz vele. Még GA találkozóra is elhozhatod azt a 10 kg követ! Jajj nem ám, csak viccelek, vagy mégse? 🙃
 
Kaptam egy zsák redmoor fát, így valószínűleg az is kerül majd bele. Legoztam ma egy kicsit...

Ez nekem egy kicsit unalmasnak tűnik:
20210704_205351.jpg

A köveket lehet elmértem, mert úgytűnik, hogy kevésnek bizonyul....viszont adottságaik olyanok, hogy kívánják azt, hogy az üvegre paszírozzam őket....nekem egy sziklafal széle jut így eszembe....de ha úgy csinálom, akkor a másik oldala az akvának lehetne erdő szerű...így jutottam ide:
20210704_210621.jpg

Mit gondoltok?
 
Kaptam egy zsák redmoor fát, így valószínűleg az is kerül majd bele. Legoztam ma egy kicsit...

Ez nekem egy kicsit unalmasnak tűnik:
View attachment 151420

A köveket lehet elmértem, mert úgytűnik, hogy kevésnek bizonyul....viszont adottságaik olyanok, hogy kívánják azt, hogy az üvegre paszírozzam őket....nekem egy sziklafal széle jut így eszembe....de ha úgy csinálom, akkor a másik oldala az akvának lehetne erdő szerű...így jutottam ide:
View attachment 151421

Mit gondoltok?
Nincs fókuszpont. Így csak egy tömött üveget látok...
 
Kaptam egy zsák redmoor fát, így valószínűleg az is kerül majd bele. Legoztam ma egy kicsit...

Ez nekem egy kicsit unalmasnak tűnik:
View attachment 151420

A köveket lehet elmértem, mert úgytűnik, hogy kevésnek bizonyul....viszont adottságaik olyanok, hogy kívánják azt, hogy az üvegre paszírozzam őket....nekem egy sziklafal széle jut így eszembe....de ha úgy csinálom, akkor a másik oldala az akvának lehetne erdő szerű...így jutottam ide:
View attachment 151421

Mit gondoltok?
Hátsó falra tennék még egy sziklát, ami nem magasabb mint a sarokban lévő, de magasabb az oldalfalon lévőnél.
Az a vastag redmoor ág kiszúrja a szemem. 😀
Rendezgesd még szerintem.
 
Még nem a végsők, csak az irányt szeretném megtalálni...
Világos.👍 Próbáld kombinálni a köveket és a fákat. Így nagyon szeparált.
A gotextil bugyola mennyire tart? Én most azon ügyködöm, elölről beragasztok valami támaszt hogy ne nagyon mozduljon meg.
 
Kaptam egy zsák redmoor fát, így valószínűleg az is kerül majd bele. Legoztam ma egy kicsit...

Ez nekem egy kicsit unalmasnak tűnik:
View attachment 151420

A köveket lehet elmértem, mert úgytűnik, hogy kevésnek bizonyul....viszont adottságaik olyanok, hogy kívánják azt, hogy az üvegre paszírozzam őket....nekem egy sziklafal széle jut így eszembe....de ha úgy csinálom, akkor a másik oldala az akvának lehetne erdő szerű...így jutottam ide:
View attachment 151421

Mit gondoltok?
Én simán egymásra pakolnám a fákat és köveket. Kövekkel lesúlyoznám a fákat, mint ahogy az ADA-s videókban csinálják a NA üvegeket.
Előre egy vékony, kis növényes előtér, fákra apró fajta bucék, hogy ne nyomják agyon a növények a fákat, hátulra meg olyan steam növények amik ki is nőnek az üvegből.
 
Világos.👍 Próbáld kombinálni a köveket és a fákat. Így nagyon szeparált.
A gotextil bugyola mennyire tart? Én most azon ügyködöm, elölről beragasztok valami támaszt hogy ne nagyon mozduljon meg.
Van benne kb 4 kg mosott kavics és úgy hajtogattam, hogy a széle alulra kerüljön. Nem tűnt instabilnak....
 
Back
Oldal tetejére