• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Időkapcsoló

Tóth Roland

Kertész szaki
Sziasztok.

Van egy digitális időkapcsolóm és az a baj, hogy ha kihúzok valamit a hosszabbítóból akkor ugrik a program és újra be kell állítani mi lehet a baj?

Tóth Roland

Kertész szaki
A legtöbb ilyenben beépített akku van az adatok tárolásához szükséges energiaellátáshoz. A tiédben bizonyára lemerült. Általában nem cserélhetők, de erre a termék útmutatójában tutira kitérnek (ha cserélhető akkor arra is, hogy hogyan).
de nem az időzítött húzom ki hanem mellette valamit és mégis reteszel

Jopet

Legenda
A Masteres elosztóknak van egy aljzata, ami vezérli a többit. Vagyis ha arról az aljzatról működik vmi, akkor a többi is kap áramot, egyébként pedig nem. Ha nem ilyened van, akkor szerintem valami zárlatos.

Zosan

Kertész szaki
nem tudom milyen elosztó sajnos 3 bemenete van ennyit tudok róla az időzítő meg obiból van
Megoldódott a megfordítással, amit @mintor javasolt?
Nekem is ilyen volt. Ha kihúztam mellette a szűrőt, a világítás, ami ebbe volt bedugva, lekapcsolt. Elemes volt, az elemet cserélni lehetett, de nem elemprobléma volt. A fázist én nem kergettem az elosztóban, és nem jutott eszembe az sem, hogy megfordítsam. Sokáig idegesített, aztán vettem mechanikust, ezt meg bevágtam a kukába (ööö egy dobozba a garázsban...:)).

Orosz Attila

Kertész tanonc
Csak elriasztásképpen…. nekem ilyen Somogyi van, de nem ajánlom senkinek, mert borzasaztóan hangos és pontatlan is… A mérete egész jó lenne, ezért is vettem meg,m ert viszonylag kicsi, de csalódás lett...
ShotType1_328x328.jpg

Szia! Lehet, hogy akkor Te selejtet kaptál, mert az enyém néma , mint a hal és én betudtam úgy állítani, hogy pontos legyen! Bár lehet én fogtam ki jó szériát!:)

Luigi13

HAC különdíj
Csak elriasztásképpen…. nekem ilyen Somogyi van, de nem ajánlom senkinek, mert borzasaztóan hangos és pontatlan is… A mérete egész jó lenne, ezért is vettem meg,m ert viszonylag kicsi, de csalódás lett...
View attachment 8863
Nekünk is ilyen van és teljesen jól működik évek óta.
Fura, hogy nálad a Ch Doctor és ez sem üzemel megfelelően...Talán vonzod a gyári hibás cuccokat ??? o_O

zegigyerek

Főkertész
Sziasztok!
Problémám a következő:
Egy elosztóban van nálam minden, az elosztó nem gagyi. Amikor a vadi új fűtő kikapcsol, a két lámpám időzítője elfelejti a programot, s hirtelen felvillan az egyik lámpa is.
Ugyan ezt csinálta, amikor a levegőztető kikapcsolt.
Sajnos egy konnektor van, így nem tudom a lámpákat vagy a fűtőt máshonnan működtetni.
Az időzítők lehetnek rosszak? Tavaly vettem őket egy barkácsáruházban.
Esetleg valami tanács?
Köszönöm.

Verhó

Főkertész
Sziasztok!
Problémám a következő:
Egy elosztóban van nálam minden, az elosztó nem gagyi. Amikor a vadi új fűtő kikapcsol, a két lámpám időzítője elfelejti a programot, s hirtelen felvillan az egyik lámpa is.
Ugyan ezt csinálta, amikor a levegőztető kikapcsolt.
Sajnos egy konnektor van, így nem tudom a lámpákat vagy a fűtőt máshonnan működtetni.
Az időzítők lehetnek rosszak? Tavaly vettem őket egy barkácsáruházban.
Esetleg valami tanács?
Köszönöm.
Szia!
Hasonló problémám volt a "kék" barkácsáruházban vásárolt időzítőkkel.
Pár hetente mindegyik dobta a beállításokat. Egy idő után meguntam és mindet kicseréltem ilyenre:
https://www.greenaqua.hu/hu/green-aqua-digitalis-idokapcsolo.html

tsokee

Legenda
Az analóg időkapcsoló nem felejt[emoji2]
Csak ha elmegy az aram, vagy kihuzod a konnektorbol, a kimaradt idoszakban nem ketyeg es total mas idoszakban fog kapcsolgatni. Trixie idokapcsoloja is nagyon jo, GA is ajánlotta regebben.

Oldal tetejére