• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Időkapcsoló

Sziasztok.

Van egy digitális időkapcsolóm és az a baj, hogy ha kihúzok valamit a hosszabbítóból akkor ugrik a program és újra be kell állítani mi lehet a baj?
 
mi lehet a baj?
A legtöbb ilyenben beépített akku van az adatok tárolásához szükséges energiaellátáshoz. A tiédben bizonyára lemerült. Általában nem cserélhetők, de erre a termék útmutatójában tutira kitérnek (ha cserélhető akkor arra is, hogy hogyan).
 
A legtöbb ilyenben beépített akku van az adatok tárolásához szükséges energiaellátáshoz. A tiédben bizonyára lemerült. Általában nem cserélhetők, de erre a termék útmutatójában tutira kitérnek (ha cserélhető akkor arra is, hogy hogyan).
de nem az időzítött húzom ki hanem mellette valamit és mégis reteszel
 
A Masteres elosztóknak van egy aljzata, ami vezérli a többit. Vagyis ha arról az aljzatról működik vmi, akkor a többi is kap áramot, egyébként pedig nem. Ha nem ilyened van, akkor szerintem valami zárlatos.
 
nem tudom milyen elosztó sajnos 3 bemenete van ennyit tudok róla az időzítő meg obiból van
Megoldódott a megfordítással, amit @mintor javasolt?
Nekem is ilyen volt. Ha kihúztam mellette a szűrőt, a világítás, ami ebbe volt bedugva, lekapcsolt. Elemes volt, az elemet cserélni lehetett, de nem elemprobléma volt. A fázist én nem kergettem az elosztóban, és nem jutott eszembe az sem, hogy megfordítsam. Sokáig idegesített, aztán vettem mechanikust, ezt meg bevágtam a kukába (ööö egy dobozba a garázsban...:)).
 
Csak elriasztásképpen…. nekem ilyen Somogyi van, de nem ajánlom senkinek, mert borzasaztóan hangos és pontatlan is… A mérete egész jó lenne, ezért is vettem meg,m ert viszonylag kicsi, de csalódás lett...
ShotType1_328x328.jpg
 
Szia! Lehet, hogy akkor Te selejtet kaptál, mert az enyém néma , mint a hal és én betudtam úgy állítani, hogy pontos legyen! Bár lehet én fogtam ki jó szériát!:)
 
Csak elriasztásképpen…. nekem ilyen Somogyi van, de nem ajánlom senkinek, mert borzasaztóan hangos és pontatlan is… A mérete egész jó lenne, ezért is vettem meg,m ert viszonylag kicsi, de csalódás lett...
View attachment 8863
Nekünk is ilyen van és teljesen jól működik évek óta.
Fura, hogy nálad a Ch Doctor és ez sem üzemel megfelelően...Talán vonzod a gyári hibás cuccokat ??? o_O
 
Sziasztok!
Problémám a következő:
Egy elosztóban van nálam minden, az elosztó nem gagyi. Amikor a vadi új fűtő kikapcsol, a két lámpám időzítője elfelejti a programot, s hirtelen felvillan az egyik lámpa is.
Ugyan ezt csinálta, amikor a levegőztető kikapcsolt.
Sajnos egy konnektor van, így nem tudom a lámpákat vagy a fűtőt máshonnan működtetni.
Az időzítők lehetnek rosszak? Tavaly vettem őket egy barkácsáruházban.
Esetleg valami tanács?
Köszönöm.
 
Sziasztok!
Problémám a következő:
Egy elosztóban van nálam minden, az elosztó nem gagyi. Amikor a vadi új fűtő kikapcsol, a két lámpám időzítője elfelejti a programot, s hirtelen felvillan az egyik lámpa is.
Ugyan ezt csinálta, amikor a levegőztető kikapcsolt.
Sajnos egy konnektor van, így nem tudom a lámpákat vagy a fűtőt máshonnan működtetni.
Az időzítők lehetnek rosszak? Tavaly vettem őket egy barkácsáruházban.
Esetleg valami tanács?
Köszönöm.
Szia!
Hasonló problémám volt a "kék" barkácsáruházban vásárolt időzítőkkel.
Pár hetente mindegyik dobta a beállításokat. Egy idő után meguntam és mindet kicseréltem ilyenre:
https://www.greenaqua.hu/hu/green-aqua-digitalis-idokapcsolo.html
 
Az analóg időkapcsoló nem felejt[emoji2]
Csak ha elmegy az aram, vagy kihuzod a konnektorbol, a kimaradt idoszakban nem ketyeg es total mas idoszakban fog kapcsolgatni. Trixie idokapcsoloja is nagyon jo, GA is ajánlotta regebben.
 
Back
Oldal tetejére