• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC top 127 Magyar résztvevői

AmegA

Mágus
Sziasztok!

Összegyűjtve a múltbéli legjobb Magyar szerepléseket:

- 2010: Lantos Viktor 96.,

- 2011: Farkas Balázs 64., Orbán Hunor 79., Lantos Viktor 80.,

- 2012: Lantos Viktor 67., 111.,

- 2013: Farkas Balázs 46.,

- 2014: Farkas Balázs 50., Tartó László 122.,

- 2015: Báró Péter 86.,

- 2016: Molnár Béla 42., Lantos Viktor 121.,

- 2017: Bartos Attila Pál 58., Lantos Viktor 70.,

- 2018: Németh Patrik 19., Molnár Béla 28., Dürgő Zoltán 103.

-2019: -

Remélem senki nem maradt ki!

AmegA
 
Utoljára módosított:
Összegyűjtve a múltbéli legjobb Magyar szerepléseket:

Szép és jó,

DE

ami igazán meglepett és örömmel tölt el, hogy a hagyományos scapes népek (pl. ázsiai országok) után a legtöbb érvényes nevezés itthonról megy ki.
Nem az számít, hanyadik helyezést csíp el valaki, hanem hogy ott van. Most már bátran merem állítani, hogy Magyarországot számontartják.
Annak dacára, hogy a honi akvarista körökben még legyintenek a növényes vonalra, ám a paradigmaváltás visszafordíthatatlanul megkezdődött.
Számomra ez az igazi eredmény.
 
Sziasztok!

Összegyűjtve a múltbéli legjobb Magyar szerepléseket:

- 2011: Farkas Balázs 64., Orbán Hunor 79., Lantos Viktor 80.,

- 2012: Lantos Viktor 67., 111.,

- 2013: Farkas Balázs 46.,

- 2014: Farkas Balázs 50., Tartó László 111.,

- 2015: Báró Péter 86.,

- 2016: Molnár Béla 42., Lantos Viktor 121.,

- 2017: Bartos Attila Pál 58., Lantos Viktor 70.

- 2018:

Remélem senki nem maradt ki!

AmegA
Fúú nagyon köszi ezt a listát, már sokszor össze akartam hozni, de nem tudtam honnan lehetne gyorsan hacsaknem egyesével végigmazsolázni az éveket.
 
Sziasztok!

Összegyűjtve a múltbéli legjobb Magyar szerepléseket:

- 2011: Farkas Balázs 64., Orbán Hunor 79., Lantos Viktor 80.,

- 2012: Lantos Viktor 67., 111.,

- 2013: Farkas Balázs 46.,

- 2014: Farkas Balázs 50., Tartó László 111.,

- 2015: Báró Péter 86.,

- 2016: Molnár Béla 42., Lantos Viktor 121.,

- 2017: Bartos Attila Pál 58., Lantos Viktor 70.

- 2018:

Remélem senki nem maradt ki!

AmegA
Dicseretes a lista, köszönjük. Ettöl jobban mar csak akkor örülnenk, ha kepekkel együtt tudnatok ide beilleszteni.:) Elö tudjatok banyaszni valahonnan?
 
Sziasztok!


de nem tudtam honnan lehetne gyorsan
Sajnos gyorsan sehonnan, másfél óra volt (vagyis most már innen :)).

"De hol vannak a képek?";):)

111 helyett 122
Köszi! Javítottam (meg a 2010 kimaradt, azt is)!
Szuper, hogy kikerested a képeket (bár pont nem ez volt a cél, azt mindenkinek házi feladatnak szántam, hogy kutatás közben toluljanak elé a jobbnál jobb akváriumok, gondolkozzon rajta, hogy milyen medencék végeztek körülöttük, mennyit fejlődött az akváriumok képvilága az évek folyamán, stb...)!

Tudom hogy a legjobbak vannak a listán de nekem volt 170.helyem 2015 ben,akkor abban a pillanatban úgy éreztem hogy a top 50 ben vagyok :D:D
Igen Viktor, az is nagyon szép helyezés (mi a 776. helynek is "örültünk mint majom a farkának"), de most kifejezetten a legjobb 127 került fókuszba, mert jó tudni mi volt a múltban, hogy tervezhessünk az elkövetkező időre!

AmegA
 
Utoljára módosított:
2011 nem stimmel... ;)
Pontosítasz? Te vagy Hunor?

Aha FB-n beazonosítottalak.

Nos az van, hogy csak a te képedre nem találtam 100% biztosan rá. Csak egy GA-s letárolt de már nem létező google oldal jött fel. Idelinkeled a te nevezésed? Még az FB-s oldaladat is végigtekertem akkor és nem emlékeztél meg róla. Sehol sincs kép a neten. :D vagy csak nem a neveddel. De mondjuk lehet itt van naplód.

Esetleg ezzel indultál az IAPLC-n?
https://hac-aquascaping-contest.com/akvarium-53.html
 
Utoljára módosított:
Pontosítasz? Te vagy Hunor?

Aha FB-n beazonosítottalak.

Nos az van, hogy csak a te képedre nem találtam 100% biztosan rá. Csak egy GA-s letárolt de már nem létező google oldal jött fel. Idelinkeled a te nevezésed? Még az FB-s oldaladat is végigtekertem akkor és nem emlékeztél meg róla. Sehol sincs kép a neten. :D vagy csak nem a neveddel. De mondjuk lehet itt van naplód.

Esetleg ezzel indultál az IAPLC-n?
https://hac-aquascaping-contest.com/akvarium-53.html
Ez volt az, linkelni most nem tudok, de ha a nevemre es az akvarium cimere (forgotten grove) egyuttesen keresel ra, akkor akad nehany talalat. Illetve a naploja is meg kell hogy legyen.
 
Back
Oldal tetejére