• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2019

Érdekes ,a helyezésemnek nagyon örültem,aztán megnéztem a Josh által ,akvárium elemzésről a videót.
Most már szín tisztán látom mi a hiba és miért nem kerültem közelebb a 163. helynél,attól függetlenül ez lett a legjobb helyezésem eddig és így is bent vagyok a világ 10 % ban.
Viszont a mostani akváriumot mintha csak megéreztem volna de pont úgy építettem ahogy Josh elemezte az Ő akváriumait.
Ezért is várok majd attól egy jobb helyezést 2020 ban.

capture-20191104-092939.jpg
 
Valami egészen elképesztő év lett.... csak tátom a szám
Egyedül a 27. helyezett talány számomra (az első két oldalról).. Azt gondolom, hogy szeretem a letisztult dolgokat.. de ezt az akváriumot nem értem.. elképzelhető, hogy keleti gondolkodás kell, hogy be tudja fogadni az ember..
Én voltam az aki értetlenkedett 1,5 éve, hogy az iwaguminak miért nem engednek teret. Annak épp úgy megvan a szépsége. Viktor kardoskodott, hogy nincs helye a felső kategóriában. Azzal indokolta, hogy ha betennék a harmincadiknak mit szólna a negyvenedik akinek irdatlan melója volt az akváriummal. Rengeteg részletet rakott bele és hatalmas tapasztalat van a háta mögött. Valaki meg csak bedob 5 követ és 1 félre növényt pl Cuba vagy MC és beelőzi. Irreális. (nem keresem vissza, de ilyesmit mondott)

Azóta megértettem amit mondott, idő kellett és igazat adok neki. De igazából nem sajnálom, hogy itt van egy a 27. helyen és azt sem, hogy a HAC-on is volt egy. Mert a minimalista stílusnak is van egy varázslatos hatása, még ha bicskanyitogató is az, hogy kiket előzött meg. Nekem épp ez a 27. helyezett iwagumi nem tetszik, de értem mi fogta meg a zsűrit.
 
Már megint ugyanaz a hiba az oldalukon mint tavaly. Rákattintok az akváriumra és csak a felső alsó része látható.
 
Utoljára módosított:
Én voltam az aki értetlenkedett 1,5 éve, hogy az iwaguminak miért nem engednek teret. Annak épp úgy megvan a szépsége. Viktor kardoskodott, hogy nincs helye a felső kategóriában. Azzal indokolta, hogy ha betennék a harmincadiknak mit szólna a negyvenedik akinek irdatlan melója volt az akváriummal. Rengeteg részletet rakott bele és hatalmas tapasztalat van a háta mögött. Valaki meg csak bedob 5 követ és 1 félre növényt pl Cuba vagy MC és beelőzi. Irreális. (nem keresem vissza, de ilyesmit mondott)

Azóta megértettem amit mondott, idő kellett és igazat adok neki. De igazából nem sajnálom, hogy itt van egy a 27. helyen és azt sem, hogy a HAC-on is volt egy. Mert a minimalista stílusnak is van egy varázslatos hatása, még ha bicskanyitogató is az, hogy kiket előzött meg. Nekem épp ez a 27. helyezett iwagumi nem tetszik, de értem mi fogta meg a zsűrit.
Félre ne értsd, nem az iwagumival van a bajom.
Azt gondolom, hogy ha "csak" 5-7 kőből is áll egy kompozíció, de azokat úgy, és oda elhelyezni, és azokat a köveket kiválasztani, lehet, hogy ugyanakkora meló (ugyanannyi idő) kiválasztani-elhelyezni, mint egy brutál scapet összerakni, ráadásul ez hatalmas tudást, tapasztalatot és esztétikai érzéket feltételez..
csak én pont ezt nem látom értem ebben az akváriumban.
A fotó is olyan... fura.. a tükröződés is, a felszín is..
Mondom, biztos bennem van a hiba, de én ezt nem értem :)
 
Érdekes ,a helyezésemnek nagyon örültem,aztán megnéztem a Josh által ,akvárium elemzésről a videót.
Most már szín tisztán látom mi a hiba és miért nem kerültem közelebb a 163. helynél,attól függetlenül ez lett a legjobb helyezésem eddig és így is bent vagyok a világ 10 % ban.
Viszont a mostani akváriumot mintha csak megéreztem volna de pont úgy építettem ahogy Josh elemezte az Ő akváriumait.
Ezért is várok majd attól egy jobb helyezést 2020 ban.

View attachment 83137
Gyönyörű ez az akvárium. Gratulálok. Piszok hasznos az a videó. Elnéztem a 616. helyezet akváriumomat és tudom, hogy nem olyan klassz mint a többi, de nem tudnám megmondani mit kellene javítani. Hát most már értem. Persze az ember nem alkot dobogós művet csak mert hallott a fókuszpontról, de mégis elképesztően jó anyag.
 
Érdekes ,a helyezésemnek nagyon örültem,aztán megnéztem a Josh által ,akvárium elemzésről a videót.
Most már szín tisztán látom mi a hiba és miért nem kerültem közelebb a 163. helynél,attól függetlenül ez lett a legjobb helyezésem eddig és így is bent vagyok a világ 10 % ban.
Viszont a mostani akváriumot mintha csak megéreztem volna de pont úgy építettem ahogy Josh elemezte az Ő akváriumait.
Ezért is várok majd attól egy jobb helyezést 2020 ban.

View attachment 83137
En nagyon szeretem az akvariumaidat. Es latom milyen celtudatosan fejlodsz. Szurkolok, hogy jobb es jobb lehess!:love:
 
Érdekes ,a helyezésemnek nagyon örültem,aztán megnéztem a Josh által ,akvárium elemzésről a videót.
Most már szín tisztán látom mi a hiba és miért nem kerültem közelebb a 163. helynél,attól függetlenül ez lett a legjobb helyezésem eddig és így is bent vagyok a világ 10 % ban.
Viszont a mostani akváriumot mintha csak megéreztem volna de pont úgy építettem ahogy Josh elemezte az Ő akváriumait.
Ezért is várok majd attól egy jobb helyezést 2020 ban.

View attachment 83137
Büszkék vagyunk Rád!
Én már annak is örülnék, ha az akváriumod akár vízszintes, akár függőleges bármelyik harmadát meg tudnám építeni.
Látszik, mennyi aprólékos, tudatos munka van benne!
Hajrá a TOP100 jövőre!
 
Ó köszi ! :)
Azért berakom ide Zoli akváriumát is igazi letisztul Iwagumi szerintem méltatlan pozícióban :censored:

View attachment 83153
ZEN stílus, amiben sokkal nehezebb jó helyezést elérni, mint a WILD style-ban.
Ez van. Ettől még fantasztikus.👍
Talán itt is két kategóriát kellene indítani, hogy a szőlőnek ne kelljen a ribizlivel versenyeznie.
 
Kicsi a monitorod felbontása, vagy a böngésző beállítása. Változtass a böngésző nézeten (Ctrl+"+/-"), vagy listanézetből indítsd a nézegetést. Tavaly megfejtettük: https://akvakertesz.hu/threads/iaplc-2018.7510/post-440911
1920x1080 a felbontásom, chrome a böngésző, ha lejjebb viszem a százalékot akkor látom viszont nagyon kicsi a kép...
A top akváriumok képe jól látszik, a 300 körüli helyezéseknél kezd ez a probléma előjönni.
 
1920x1080 a felbontásom, chrome a böngésző, ha lejjebb viszem a százalékot akkor látom viszont nagyon kicsi a kép...
A top akváriumok képe jól látszik, a 300 körüli helyezéseknél kezd ez a probléma előjönni.
Listanézetből is?
 
Ó köszi ! :)
Azért berakom ide Zoli akváriumát is igazi letisztul Iwagumi szerintem méltatlan pozícióban :censored:

View attachment 83153
Azta, pont most nézegettem én is sorba a képeket, és ezen meg is akadt a szemem, hogy mennyire király lett és miért ilyen sokadik, a nevet nem is figyeltem csak az országot :D Szóval innen is Gratulálok Zoli :)
 
Listanézetből is?
Listanézet az mit jelent:unsure:? Ha egyesével rákattintok egy képre pl. a 315. helyezettre, a felét látom, ha utána sorba lapozok visszafelé szintén. Fent a rank után van 4 négyzet és két téglalap ikon, mindkettő nézettel póbáltam.
 
Listanézet az mit jelent:unsure:? Ha egyesével rákattintok egy képre pl. a 315. helyezettre, a felét látom, ha utána sorba lapozok visszafelé szintén. Fent a rank után van 4 négyzet és két téglalap ikon, mindkettő nézettel póbáltam.
Igen, az az. Bélyegkép nézet vs lista nézet. Ha ez sem segít, akkor passz.
 
Igazából még 200 fölött is van egy csomó, amit örömmel elfogadnék itthonra.
Ez pl mintha egy Munkácsy festményt néznék, csodaszép 👌

237.png

237. Bizonyára túl kevés a megbúvó részlet, nem szabad már ilyen nagy felületen láttatni a hátteret, ki kell használni minden cm2-t.
 
Utoljára módosított:
200 fölött is megannyi menő akvárium...

a 27-dik mi a f...tököm? néhánnyal nagyon nem értek egyet, egyáltalán mit keresnek ott ahol vannak? a Top 500ba, de még az 1000be sem sorolnám, a fotó minősége katasztrófa sok helyen, némelyiket nem értem miért nem a top 127be van.
 
Back
Oldal tetejére