• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nekem itt a fotókra kattintva az oldal tetejére helyezve nagyítja ki azokat, ahol nem látom az akváriumok tetejét. Nálam van a gond (böngésző stb.), vagy nálatok is így jelenik meg? Tudom valahogy orvosolni?
OK, elhamarkodott volt a kérdésem :) A böngésző megjelenítésének méretezésével (67%) megoldódott...
 
Amúgy, mi a lényege annak, hogy más versenyen nem szerepelhet az az adott kép? És más versenyeken miért nincs ez?
 
OK, elhamarkodott volt a kérdésem :) A böngésző megjelenítésének méretezésével (67%) megoldódott...
Én is szitkozódtam e probléma miatt, ráadásul a te megoldásod nem is jutott az eszembe. Nekem megint az a bajom hogy jó minőségű,nagy fotót megint nem tudok lementeni az akváriumokról.
 
Amúgy, mi a lényege annak, hogy más versenyen nem szerepelhet az az adott kép? És más versenyeken miért nincs ez?

Per pill ez a legnagyobb, legrangosabb verseny. Így miért ne várhatnák el az exkluzivitást?
Amikor nevezel elfogadod a feltételeket.
 
OK, elhamarkodott volt a kérdésem :) A böngésző megjelenítésének méretezésével (67%) megoldódott...

4K moncsin zseni!

Csak most találtam meg ezt a linket. És tök szuper, hogy végre ők is nyitnak kicsit. Teljesen élvezhető így a galéria! Végre lehet lárni a távolabbi helyezéseket is normális minőségben. (y)(y)(y)
 
4K moncsin zseni!
Hehe :) Ne már, hogy ezen múljon. Én "csak" Full HD-nézem, de 80% fölötti nézeten már kezd eltűnni a fotók teteje, holott szélességben alig a képernyő felét tölti ki. Ha meg a megnyitott fotónál elkezdek lefelé görgetni, még feljebb csúszik a fotó és még kevesebb látszik belőle. Szóval tuti nem a felbontással lesz a gond :)
 
Hehe :) Ne már, hogy ezen múljon. Én "csak" Full HD-nézem, de 80% fölötti nézeten már kezd eltűnni a fotók teteje, holott szélességben alig a képernyő felét tölti ki. Ha meg a megnyitott fotónál elkezdek lefelé görgetni, még feljebb csúszik a fotó és még kevesebb látszik belőle. Szóval tuti nem a felbontással lesz a gond :)

Csak azért gyanakszom, mert régen is böszme macen dolgoztak az újság miatt. Lehet észre sem veszik.

FF 4K átméretezve a fórum miatt.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    884.8 KB · Megtekintések: 16
Hehe :) Ne már, hogy ezen múljon. Én "csak" Full HD-nézem, de 80% fölötti nézeten már kezd eltűnni a fotók teteje, holott szélességben alig a képernyő felét tölti ki. Ha meg a megnyitott fotónál elkezdek lefelé görgetni, még feljebb csúszik a fotó és még kevesebb látszik belőle. Szóval tuti nem a felbontással lesz a gond :)

Nálam is ez van. Ha átrakod lista nézetbe akkor egész élvezhető a galéria ;)
 
Na ja!Engem meg kizartak:confused:!Pedig milyen jo volt estenkent nezni ahogy a halak csapatban usznak:cry:!

Nehogy már sírjál!

Itt 10-ből 9 ember tutira bevállalná, hogy utólag valami hülyeség miatt kizárják, de előtte nyerjen. Pl. Béla bá
Egyébként utaztál volna valaha is magadtól Japánba? Semmi nincs véletlenül, csak a jó dolgokra koncentrálj, a többit el kell engedni.:)
A következő scape-pel meg bebizonyítani, hogy még jobb is vagy, mint egy 19.helyezés!(y)
Este meg boldogan tessék nézni a csapatban úszó halacskákat és a győzelemért járó plakettet!
 
Per pill ez a legnagyobb, legrangosabb verseny. Így miért ne várhatnák el az exkluzivitást?
Amikor nevezel elfogadod a feltételeket.

Ezt eddig sem vontam kétségbe, elvárhatják, de gyakorlati értelme micsoda? Vagy ez ilyen "mert megtehetjük"? Nem akarnak olyan verseny lenni, ahova bedobom, hátha elérek valamit( 3 másik versennyel egy "csapatban"), hanem direkt ide csináljak akváriumot?
 
Back
Oldal tetejére