• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értem, de Patrik halat másolt át? Valszeg nem. :) HAC-on átment az ami IAPLC-n nem tehát valamit te elnéztél neki amit ott kint nem néztek el. S most itt nagyon nem a mutogatást szeretném, csupán nem kiesni ha valamiért megcsípek egy 500. helyet jövőre. Gondolom Ő is csak színkorrekciózott.
A kiírásban is szerepel amire sok akváriumnál van példa,hogy ha nem ADA által szponzorált versenyen is megjelenik ugyan az a fotó akkor kizárhatnak e miatt,és még a fotón sem kell nagyon trükközni.
 
Értem, de Patrik halat másolt át? Valszeg nem. :) HAC-on átment az ami IAPLC-n nem tehát valamit te elnéztél neki amit ott kint nem néztek el. S most itt nagyon nem a mutogatást szeretném, csupán nem kiesni ha valamiért megcsípek egy 500. helyet jövőre. Gondolom Ő is csak színkorrekciózott.

Várj, 2 külön dologról van szó. Ne keverjük!

Az ADA a közlemény szerint kizárt egy csomó akváriumot mert másik versenyen is indultak (IIAC).

Ugyanebben a levélben megemlítik, hogy egyre több a PS okoskodó aki halakat is áthelyezi. Ezek csak pontlevonást kapnak.

Gondolom Patrik amikor IAPLC-re nevezett mér nem gondolta, hogy ilyen előkelő helyen végez és más versenyre is elment az akvárium. Emiatt léptek a szervezők. De ha Patrik előkerül majd elmondja.
 
Várj, 2 külön dologról van szó. Ne keverjük!

Az ADA a közlemény szerint kizárt egy csomó akváriumot mert másik versenyen is indultak (IIAC).

Ugyanebben a levélben megemlítik, hogy egyre több a PS okoskodó aki halakat is áthelyezi. Ezek csak pontlevonást kapnak.

Gondolom Patrik amikor IAPLC-re nevezett mér nem gondolta, hogy ilyen előkelő helyen végez és más versenyre is elment az akvárium. Emiatt léptek a szervezők. De ha Patrik előkerül majd elmondja.
Na most mar leülepedett az egesz bennem,igy reagalok erre is!
Elsö erzesem a csalodottsag volt,napokig nem beszeltem erröl senkivel,majd belattam,hogy hibaztam,igaz minden evben neveztem mind ket versenyre,de nem volt bennem,hogy elerek egy bizonyos top 27-et!Sajna a dijkioszto utan törtent az egesz,de ez nem tör meg,söt erösebb leszek töle,ha egyszer mar sikerült a top 27 be bekerülni akkor nincs akadaly!A fal leomlott,semmivel se jobbak,tehetsegesebbek nalunk.
Nem csaltam,csak nem vettem figyelembe a szabalyokat!Nincs bennem szegyenerzet,hibaztam,es ezt valalom!
 
semmivel se jobbak,tehetsegesebbek nalunk.

Hát ez az. Pusztán szerencse hogy hol végzel. Na persze benne kell lenni az első 200-ban, mert van az a szint, de utána fene se tudja mi dönt. Talán ők sem tudják. Tök ugyanez az akva tavaly simán lehetett volna 182. mert épp olyan kedvük van jövőre meg a 8.

De mondjuk én sem tudnék kitalálni igazságos bírálatot arra, hogy épp melyik erdőrészlet tetszik aznap.
 
Na most mar leülepedett az egesz bennem,igy reagalok erre is!
Elsö erzesem a csalodottsag volt,napokig nem beszeltem erröl senkivel,majd belattam,hogy hibaztam,igaz minden evben neveztem mind ket versenyre,de nem volt bennem,hogy elerek egy bizonyos top 27-et!Sajna a dijkioszto utan törtent az egesz,de ez nem tör meg,söt erösebb leszek töle,ha egyszer mar sikerült a top 27 be bekerülni akkor nincs akadaly!A fal leomlott,semmivel se jobbak,tehetsegesebbek nalunk.
Nem csaltam,csak nem vettem figyelembe a szabalyokat!Nincs bennem szegyenerzet,hibaztam,es ezt valalom!

Nem tudom milyen érzés, hogy kizártak, de tényleg számít? Szerintem nem. Nem csaltál. Valakinek elmondod, hogy kizártak? Tök felesleges. Még a könyvben is benne vagy, sőt a pozíciódat se adták másnak. Ki a 2018-as 19. ha nem te, nevezd meg, nem tudod mert te vagy. :)
 
November elején jelent meg elviekben. 7000-7500 forint körül lehetne kitenni. (árfolyam-szállítás-vám függő)
A kérdés az, hogy lenne e rá igény. Kellő érdeklődés esetén behozzuk légivel.
Nekem nem kell,mar van!:p
 
November elején jelent meg elviekben. 7000-7500 forint körül lehetne kitenni. (árfolyam-szállítás-vám függő)
A kérdés az, hogy lenne e rá igény. Kellő érdeklődés esetén behozzuk légivel.
Nem lehet a webshopban kitenni cikket, hogy előrendelés leadása? És akkor ott lehetne rá jelentkezni, engem az sem érdekel, ha 4 hónap alatt jön meg. Viszont ígéret is kell, hogy meglesz mert nem akarok lemaradni az első középszerű 992-es IAPLC helyezésemről :) :) S megrendelem valahonnan máshonnan ha ti nem hozzátok be. :)
 
@kuchi , @viktorlantos , egy valamit nem értek.
Itt van ez a verseny , ami a legnagyobb szerintem.A "szakma" színe-java felsorakozik.
Van egy szabályzat,amit mindenkinek be kell tartani,és a szankciót is alkalmazzák,ha valaki vét ellene.
Ezzel nincs is baj,elvégre japán tradíció,ők hívták életre , vitték tökélyre az akvarizálás ezen formáját.
Megengedhetik maguknak,hogy ők diktáljanak, és ez a verseny ebben egyedi, és kizárólagos.
Az eredmények közzé tétele és az eredményhirdetés között eltelt idő rendkívül hosszú,vontatott.
Lehetőség nyílik ezalatt ellenőrizni az első 200 helyezett szabályhűségét.
Az eredmény hirdetéskor végigfuttatják és díjazzák az első 27 akváriumot,kristály plakett,kupa,érem,
pénzjutalom,miegymás.Valamit megkapják a könyvet , amiben az összes akvárium szerepel,
az első 27 akvárium nagy méretben kinyomtatva.
Ezek után felmerül bennem a kérdést:miért kell a szervezőket,
saját magukat nevetség tárgyává tenni, hogy ezek után még várnak közel egy hónapot,közzé teszik,hogy kik lettek kizárva?
Európai gondolkodás alapján ebben nincs semmi logika,értelme nincs.
Tudomásom szerint kettő versenyzőt zártak ki a első 27-ből. Ha ki tudták deríteni,hogy ők ketten szabályt sértettek,
akkor mért kellett megvárni,hogy kiosszák a díjakat hatalmas nagy csinnadratta keretében?
Legalább ami ennyire nyilvános - széleskörűben világszerte követi,akit egy kicsit is érdekel az eredményt -. azt a 27 versenyzőt
ellenőriznék.Akkor a többi helyezett tolódik előre.Még mindig van idő ezeknek is utána nézni.Még az utolsó pillanatban is,ha valaki
nem bírja cérnával,és közé teszi az akváriumát.
Hogy ez a szabály mennyire életszerű, ezen még lehet vitatkozni.
 
Utoljára módosított:
@kuchi , @viktorlantos , egy valamit nem értek.
Itt van ez a verseny , ami a legnagyobb szerintem.A "szakma" színe-java felsorakozik.
Van egy szabályzat,amit mindenkinek be kell tartani,és a szankciót is alkalmazzák,ha valaki vét ellene.
Ezzel nincs is baj,elvégre japán tradíció,ők hívták életre , vitték tökélyre az akvarizálás ezen formáját.
Megengedhetik maguknak,hogy ők diktáljanak, és ez a verseny ebben egyedi, és kizárólagos.
Az eredmények közzé tétele és az eredményhirdetés között eltelt idő rendkívül hosszú,vontatott.
Lehetőség nyílik ezalatt ellenőrizni az első 200 helyezett szabályhűségét.
Az eredmény hirdetéskor végigfuttatják és díjazzák az első 27 akváriumot,kristály plakett,kupa,érem,
pénzjutalom,miegymás.Valamit megkapják a könyvet , amiben az összes akvárium szerepel,
az első 27 akvárium nagy méretben kinyomtatva.
Ezek után felmerül bennem a kérdést:miért kell a szervezőket,
saját magukat nevetség tárgyává tenni, hogy ezek után még várnak közel egy hónapot,közzé teszik,hogy kik lettek kizárva?
Európai gondolkodás alapján ebben nincs semmi logika,értelme nincs.
Tudomásom szerint kettő versenyzőt zártak ki a első 27-ből. Ha ki tudták deríteni,hogy ők ketten szabályt sértettek,
akkor mért kellett megvárni,hogy kiosszák a díjakat hatalmas nagy csinnadratta keretében?
Legalább ami ennyire nyilvános - széleskörűben világszerte követi,akit egy kicsit is érdekel az eredményt -. azt a 27 versenyzőt
ellenőriznék.Akkor a többi helyezett tolódik előre.Még mindig van idő ezeknek is utána nézni.Még az utolsó pillanatban is,ha valaki
nem bírja cérnával,és közé teszi az akváriumát.
Hogy ez a szabály mennyire mennyire életszerű, ezen még lehet vitatkozni.
Pont ezen gondolkodtam. Lesz majd eset amikor az elsőt fogják kizárni? S nem kerül helyére senki? Mindezt utólag? Ez a második helyzetnek is sértő. Sőt Béla bent lehetne a legjobb 27 között ha ezt előre megcsinálják.

- A verseny győztese megeheti ezt a tortát. Majd miután megette azt mondjuk neki, hogy kizárjuk. Mit érdekel? Már megette.
 
Köszi Sanyi,így már legalább tudom kik előztek meg és miért de érteni egy kettő sosem fogok meg nem is akarok :facepalm::hilarious::smuggrin:
Durván erős a mezőny, és ami érdekes, hogy egy retrós vonal is feljövőben látszik. Tiszta IAPLC kezdetek,de nekem bejön.
 
Back
Oldal tetejére