• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziasztok!

Fanyalgás helyett: mindannyian akik versenyeznek, csináljunk olyan akváriumot, amit szívesen nézegetnénk a legjobb 27 között!
A lehetőség mindenki számára adott!
Üveg, víz, növény, talaj, élőlény, technika, dekor- mind beszerezhető, csak a kreativitást, munkát, kitartást kell hozzá tenni!
A példa előttünk van!
Sikerülhet!

AmegA
 
Na jó de miért nevet rajtad az öreg shogun? :)

Egyébként gratu. És igazi gentlemanhoz méltóan nem farmer és edzőcipőben vetted át, ezért külön jár a pacsi! :)
 
Na jó de miért nevet rajtad az öreg shogun? :)

Egyébként gratu. És igazi gentlemanhoz méltóan nem farmer és edzőcipőben vetted át, ezért külön jár a pacsi! :)
Azért mert nem tudta kimondani a nevem rendesen:D .Még szép,hogy rendesen felöltöztem.Megtiszteltem a kulturalt jelenletemmel a rendezvenyt!:p
 
Utoljára módosított:
:eek:
Azta! Patrik!!!

Ha jogos, akkor jogos, de azért az elég gáz, hogy mindezt a díjkiosztó után...
 
Idén (is?) sikerült megmutatniuk, milyen az, amikor valaki fullba nyomja a kretént... :S

A kizárás mondjuk már előző évben is ment.
Amit nem értek pl, hogy a nem létező halat odarakod PS-ben alakzatban ezért pontlevonás jár. Ebben meg keménykednek.
Az első csalás a második mondjuk a verseny szabályzat figyelmen kívül hagyása.

A versenynek sokkal rosszabbat tesznek azzal, hogy jó munkákat dobnak ki konkurencia harc miatt, mint a csalókat vágnák ki akik egyébként is úgy gondolják ez belefér, bármit megtehetnek.

Ettől függetlenül ez az utólagos bemondás egy debilség. A contest bookban bent van. Az átadón ott volt. A cég vendégül látta. Plakett stb megvan. A többi meg le van ****va. Az, hogy a PDF-et javítják, na bumm.
 
De fura az is ahogy javítják a PDF-et mert csak a sorok csökkentek. A rangok nem ugrottak odébb. Elvileg akkor most Béla benne van a legjobb 27-ben mert 4 embert kivettek előle. Vagy nem? Vagy de? Vagy nem?
 
Tanulságot nem lehetne ebből nyerni? @viktorlantos neked megvan az a jpg mit látsz benne ami már gáz? Vagy olyan rég volt már az a HAC hogy nincs meg?

Én azt csináltam amit te tanítottál a workshopon. Lightroommal széteffekteled. PS-be átküldöd/importálod és ott max crop-ols. Semmit nem írt az exif-be csak a crop-ot.
 
Tanulságot nem lehetne ebből nyerni? @viktorlantos neked megvan az a jpg mit látsz benne ami már gáz? Vagy olyan rég volt már az a HAC hogy nincs meg?

Én azt csináltam amit te tanítottál a workshopon. Lightroommal széteffekteled. PS-be átküldöd/importálod és ott max crop-ols. Semmit nem írt az exif-be csak a crop-ot.

Továbbra is a színkorrekció ami pl a Lightroom workshopon is volt elfogadott.

De ha nekiállsz retusálni és kiszedsz dolgokat vagy a nem létező halakat beteszed vagy csak átmozgatod az teljesen más kategória.

Egy profi retusnál meg nem mondanád mi a csalás, de azért egy csomó eset van amikor ez szembetűnő.
A mostani hardscape versenyen is volt egy akvárium ami nem a valóságot mutatta....
 
De fura az is ahogy javítják a PDF-et mert csak a sorok csökkentek. A rangok nem ugrottak odébb. Elvileg akkor most Béla benne van a legjobb 27-ben mert 4 embert kivettek előle. Vagy nem? Vagy de? Vagy nem?

Nem lettel feljebb az emberek a rangsorban. Csak az a pozi most eltűnt.
 
Az első ilyen kizárásos őrület 5-6 éve volt amikor a Thai csapatot azért vágták ki mert megjelent egy magazinban az akvárium fotója. Az is értelmetlen volt.

A mostani is leginkább csak egy erődemonstráció. Beszéljenek róla az emberek pár napig és hátha következő évben mindenki jobban odafigyel.
 
Továbbra is a színkorrekció ami pl a Lightroom workshopon is volt elfogadott.

De ha nekiállsz retusálni és kiszedsz dolgokat vagy a nem létező halakat beteszed vagy csak átmozgatod az teljesen más kategória.

Egy profi retusnál meg nem mondanád mi a csalás, de azért egy csomó eset van amikor ez szembetűnő.
A mostani hardscape versenyen is volt egy akvárium ami nem a valóságot mutatta....
Értem, de Patrik halat másolt át? Valszeg nem. :) HAC-on átment az ami IAPLC-n nem tehát valamit te elnéztél neki amit ott kint nem néztek el. S most itt nagyon nem a mutogatást szeretném, csupán nem kiesni ha valamiért megcsípek egy 500. helyet jövőre. Gondolom Ő is csak színkorrekciózott.
 
Back
Oldal tetejére