• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Csak erről az egyről és megpróbálom nagyon röviden: A véleményben dícséretként fordítottam a kép többértelműségét, szerintem is ez az egyik legnagyobb erőssége, a lenyűgöző látvány és a profi technikai kivitelezés mellett. Mondjuk az utóbbi, ebben a kategóriában (1-27) alapfeltétel. Három ötletem van mit ábrázolhat: Elképzelhető egy kút vagy mélyedés, amibe ezek a gyökerek víz után kutatva lenyúlnak, a kiégett háttér a víz csillogó felszíne. Lehet egy átjáró is ( a cím talán erre utal ) a dzsungelből a semmibe. Előfordulhat az is, hogy alulról tekintünk az ég felé, mint Zack hasonlatában, nekem legkevésbé ez tetszik, de még értelmezés nélkül is képes gyönyörködtetni. Nálam ez a többértelműség egy hozzáadott érték, amíg töprengünk, mi is ez, lenyűgözve bámuljuk a részleteit. A kritikát nem tudom felfogni, sem pedig a pontozási szempontoknál a halak "természetes közegét", főleg ennyire súlyozottan, de fogadjuk el: Japánban a halak átjárókban nem élnek, csak erdőkben/lebegő erdőkben és hegységek felett az égen.:)
Ez az akvárium, úgy gondolom a helyezés tekintetében a megfelelő helyen van, nem tudom az építője vajon milyen ambíciókkal indult, mi lehetett a célja, ha az első hely, akkor valószínű csalódás volt neki. Erről az a véleményem, hogy az nyer ( az elsőn kívül ), akit a verseny után sokan linkelnek, hivatkoznak rá, esetleg később részleteiben másolják, vagyis fennmarad. Ez a lehetőség, az első 27 akváriumnál fennáll, mi is emlegettünk többet is közűlük, kinek melyik tetszik. Nem hallottam senki által dicsőíteni pl. a 7. helyezettet, nem is fogom, annyira szokványos és talán ide vezetne, ha nem próbálnának meg soha sem kicsit újítani, kísérletezni, próbálgatni, mindig a biztonságosra törekednének. ;)
Teljes mértékig egyetértek. Jobban meg sem lehetett volna fogalmazni.(y)
 
Back
Oldal tetejére