• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Köszönöm Viktor, azt hiszem ez igy is van rendjen. En is kivancsian varom mar, hogy milyen akvariumok születtek az idei versenyre!!

A bírák közül Karen Randall-t olvasni gyakrabban, hogy nyilatkozik a témában. Ő szokta mondani, hogy igazából csak fotókat látnak.
Az előválogatás is japánban történik erre sincs rálátásuk.
 
A bírák közül Karen Randall-t olvasni gyakrabban, hogy nyilatkozik a témában. Ő szokta mondani, hogy igazából csak fotókat látnak.
Az előválogatás is japánban történik erre sincs rálátásuk.
Na ez viszont erdekes, hogy elöszelektalast vegeznek szamukra, ezt nem gondoltam. Valahol persze logikusnak tünhet, hiszen nem lehet nekik 3000 fotot csak ugy leülni es szelektalni. A multkoriban olvasgattam a profiljukat, es abban biztos vagyok hogy mindegyiköjük szaktekintely, de mennyira aquascaperek ök? Hiszen ki mas tudna egy ilyen akvariumot biralni a legjobban, ha nem egy olyan szakember, aki scape epitesben, növenyek tartasaban-neveleseben, es meg a fotozasban is jartas, nem?
Az ketsegtelen, hogy az azsiaiak ebben elen jarnak, es minden tiszteletem az övek, de gondolod, hogy mondjuk az ADA csapat valoban nem tudja, hogy melyik akvarium fotot küldte be Takayuki Fukada?
Amilyen szabalykövetöek, termeszetesen el tudom kepzelni, de furcsa lenne, ha ennyire nem tudnanak rola.
 
Az ketsegtelen, hogy az azsiaiak ebben elen jarnak, es minden tiszteletem az övek, de gondolod, hogy mondjuk az ADA csapat valoban nem tudja, hogy melyik akvarium fotot küldte be Takayuki Fukada?
Amilyen szabalykövetöek, termeszetesen el tudom kepzelni, de furcsa lenne, ha ennyire nem tudnanak rola.

Egy normális versenyen alap, hogy a bíráknak függetlenítenie kell magukat a versenyzőtől, vagy attól amit képvisel amilyen színben versenyzik stb.
Hiszek abban, hogy ez nagyobb súllyal van jelen még akkor is, ha időnként érezni, hogy néhány dolog nem illik a kirakóba.

Vannak olyan versenyek amikor a pontozás végén pl megbeszélik a bírák, hogy melyik az amelyik nyert. Pl az AGA ilyen. De náluk nincs rangsor csak nyertesek.

Az ADA pontozóinak nagy része már akkor pontozott amikor még akvakertész közösség sem volt az országban. Nem kifejezetten építők, de olyan akváriumokat pontoznak évek óta ami egyetlen versenyen sincs.
Itt nem érzem a gyengeségét a pontozásnak.
 
Egy normális versenyen alap, hogy a bíráknak függetlenítenie kell magukat a versenyzőtől, vagy attól amit képvisel amilyen színben versenyzik stb.
Hiszek abban, hogy ez nagyobb súllyal van jelen még akkor is, ha időnként érezni, hogy néhány dolog nem illik a kirakóba.

Vannak olyan versenyek amikor a pontozás végén pl megbeszélik a bírák, hogy melyik az amelyik nyert. Pl az AGA ilyen. De náluk nincs rangsor csak nyertesek.

Az ADA pontozóinak nagy része már akkor pontozott amikor még akvakertész közösség sem volt az országban. Nem kifejezetten építők, de olyan akváriumokat pontoznak évek óta ami egyetlen versenyen sincs.
Itt nem érzem a gyengeségét a pontozásnak.
Na, ennek örülök, mindig tanulok itt valami ujat....nem tudtam, hogy mar ilyen regen pontoznak. Igy minden bizonnyal van mar gyakorlatuk, es feltetelezem, hogy az ADA dolgozoival is folyamatosan vannak eszmecserek.
 
Tavaly is a konyhában élőben néztem egy kávé mellett ez most sem lesz másként,nagyon kíváncsi vagyok merre mutat most irányt a hobbi.:)
 
Csak nalam nezhetetlen a live stream vagy szimplan nem megy? Kb 10 akvariumot lattam meg 30 perc fekete kepernyot :(
 
Eszméletlen mit rakott össze megint Fukada ,bár most nem jött a wow érzés de jobban megnézve ezt így összeállítani (y)(y),
és köves akvárium nyert 2014 után megint :)
 
Back
Oldal tetejére