• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2011 - Eredmények- top 27 akvárium fotói nagyban

A bírák nem a dátumot nézik. Aki néhány évet eltöltött a növényezésben ránézésre megmondja mennyi idős a növényed és mi a baja.
Semmi szükség a dátumra, egyetlen célt szolgál, hogy minden évben új ötleteket láss.



Ezen azért lehet kardozni, de a teljesítmény ami az akváriumok elkészítésében van vitathatatlan.
Próbálj meg akár csak lemásolni egyet a vérgagyi 50-ből. Csodálkoznék ha menne :)

Nem tudom lemásolni. Megpróbáltam, nem megy. Egy high-tech akva árát pakoltam bele egy projektbe, ami kinézetre egy low tech-nél is silányabb. Nem működik és hiába kértem itt segítséget, érdemi választ nem igazán kaptam, pedig részletesen leírtam, hogy mi a probléma és miből tudok építkezni. Még két hónapot adok az egész "mocsári növények víz alatt" projektnek, aztán felszámolom az egészet a fenébe.

Most jöttem rá: félreértettél! A jelzőt nem az akváriumokra értettem, mert azok fantasztikusak és maximális tisztelettel adózom a készítők előtt - a 456. helyezett előtt is! A versenyt és a versenyfotó készítését viszont nevetségesnek tartom. Ugyanazon okból, mint a szépségversenyt és a testépítő versenyeket is.
 
Utoljára módosított:
Bocs,hogy vität kreältam de szeretnem tudni,mi a teendö?Ha iden fotozom le az akit azzal nevezhetek-e jövöre?
 
Egy high-tech akva árát pakoltam bele egy projektbe, ami kinézetre egy low tech-nél is silányabb. Nem működik és hiába kértem itt segítséget, érdemi választ nem igazán kaptam, pedig részletesen leírtam, hogy mi a probléma és miből tudok építkezni. Még két hónapot adok az egész "mocsári növények víz alatt" projektnek, aztán felszámolom az egészet a fenébe.

Hát ez a hobbi a türelemről szól. Semmi sem történik 2 perc alatt. Főleg ha most tanulod, akkor vagy neked kell több időt eltölteni a tanulással, vagy megbízni egy szakembert aki karbantartja helyetted.
 
Ezt teljesen meg tudom erősíteni. Én tavaly HAC-ra fotoztam le az akváriumot és idén küldtem be IAPLC-re.
Valóban nem zártak ki és valóban nem került be a top 10-be. :ROFLMAO:
:oops:

Tényleg gorombán szigorú szabályok ezek:D Ezek szerint a HAC után már nekünk sincs esélyünk az IAPLC top 10-re? Megsértődünk, hazamegyünk, kész!:ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére