• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2011 - Eredmények- top 27 akvárium fotói nagyban

Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Nagyon nagy érzés lehet. Gratulálok Mester Urak! :D
 
wow..jó végre nagyban is látni a krémet!
Valóban elég érdekes néhány aki helyezése,míg mások előrébb végeztek,de hát ez verseny!Ettől függetlenül semelyik akvárium értékéből nem von le semmit,hogy nem érzem megfelelőnek a helyezését! :geek: :)
 
Nemrég készítettek egy interjút Xue Hai-al, aki az idei iaplc-n 2.helyezést ért el. Itt olvasható. (angolul)
 
Pele interjút készített a neves akvakertésszel Renato Kuroki-val az interjú a itt olvasható, angolul is. ;)
 
stevo said:
Pele interjút készített a neves akvakertésszel Renato Kuroki-val az interjú a itt olvasható, angolul is. ;)

Imádom ezt az akváriumot! Az egyik kedvencem volt az utóbbi időben. Szuper, hogy benézhetünk a kulisszák mögé. ;) :thumbup:
 
Olyan akváriumok nevezhetnek ami a verseny évében készült. Tehát múlt évben elkészült és befotózott publikált akvárium nem. Nem írják hogy ez kizárást vagy pontlevonást von maga után, de az első 100-ban biztosan nem leszünk bent. Múlt év végén indított idén beért és befotózott aki az rendben van.
Na itt valami nem koser!Ha az aki meg iden kesz lesz akkor nem nevezhetem jövöre?NEEE mär.Ez meg ervnybe van?Meg 2 honapig formäba tartani nem lenne egyszerü!
 
Na itt valami nem koser!Ha az aki meg iden kesz lesz akkor nem nevezhetem jövöre?NEEE mär.Ez meg ervnybe van?Meg 2 honapig formäba tartani nem lenne egyszerü!

Őszintén egy olyan vérgagyi versenyen, ahol a photoshop, a háttér, a halak kivétele/módosítása a fotózás idejére mind-mind megengedett, ott ugyan ki kezdene nyomozni, ha azt állítod, hogy 2015.01.04-én indult? A fotókon nem nagyon látni dátumot, a módosított fotó fájl dátuma meg egy "mentés másként" paranccsal simán módosítható. Szerintem.
 
Őszintén egy olyan vérgagyi versenyen, ahol a photoshop, a háttér, a halak kivétele/módosítása a fotózás idejére mind-mind megengedett, ott ugyan ki kezdene nyomozni, ha azt állítod, hogy 2015.01.04-én indult? A fotókon nem nagyon látni dátumot, a módosított fotó fájl dátuma meg egy "mentés másként" paranccsal simán módosítható. Szerintem.

A bírák nem a dátumot nézik. Aki néhány évet eltöltött a növényezésben ránézésre megmondja mennyi idős a növényed és mi a baja.
Semmi szükség a dátumra, egyetlen célt szolgál, hogy minden évben új ötleteket láss.

vérgagyi versenyen

Ezen azért lehet kardozni, de a teljesítmény ami az akváriumok elkészítésében van vitathatatlan.
Próbálj meg akár csak lemásolni egyet a vérgagyi 50-ből. Csodálkoznék ha menne :)
 
Back
Oldal tetejére