• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech I try....

Köszi a tanácsokat! @Tommi jóvoltából sikerült kipróbálnom a Dennerle mulmozót es hát, ami azt illeti elámultam mi dolog jött ki az akváriumból még az én kínaimhoz képest....😱😱😱😱

Bár az anyagát tekintve valóban nem értem mi kerül rajta 10k-ba...🤔🤔

Továbbá visszatettem a dokit is. Ennek van valami kikötése, hogy hova kell az akván belül tenni? Most a kifolyóval szembe helyeztem el, hogy az oxi bubikat, jól elkeverje.

Valamint takarítás után akkor a külső szűrőt is takarítottam. Nálam az akvarizálásban ez jelenti az abszolút stressz faktort...egyszerűen rühellem csinálni, nincs konkrét oka. Bár lehet a feleségem közre játszik benne, mivel általában ez fürdőszoba takarítás után jut az eszembe...
 
Úgy néz ki, hogy az alapos mulmozás, a szűrőtakarítás és a doki összeségében hatásos volt a zöld por ellen. *kopkopkop* a vízcsere óta eltelt már 4 nap és egyelőre nem látom, hogy jelentkezne. Gondolom ez jó hír!

Köszi mindenkinek a tanácsokat és javaslatokat.
 
Úgy néz ki, hogy az alapos mulmozás, a szűrőtakarítás és a doki összeségében hatásos volt a zöld por ellen. *kopkopkop* a vízcsere óta eltelt már 4 nap és egyelőre nem látom, hogy jelentkezne. Gondolom ez jó hír!

Köszi mindenkinek a tanácsokat és javaslatokat.
Várd ki! Minden második héten nem ezt fogod mondani... 😁
 
Várd ki! Minden második héten nem ezt fogod mondani... 😁
Az lehet, de 4 nap után úgy nézett már ki az üveg mintha semmit sem csináltam vopna vele korábban.

Nekem ez már győzelem.

Most kivárok vele, mikor jelenik meg újra. Így 10 hónappal indítás után nem fogok heti rendszerességgel cserélni vizet :)


BTW a múlthéten egy Panda az örök alga mezőkre távozott. A re-scape váat magára, majd akkor ha elfogynak a halaim :) sajnálnám a késhalakat, főleg miután a nagyot megmentettem a szűrőből :)
 
Hála istennek úgy néz ki, hogy a zöldpor 1 hét után még mindig nem jött vissza ;)
 
BTW, a GA "how to photo shoot the aquarium" blogot elolvastam, de nekem nem sikerülnek úgy a képek....

Aki ért hozzá egyszer tarthatna egy továbbképzést :)
Olyan ismerős ez, kb minden hobbi így kezdődik. véresre olvassa az ember a szemét, azt hiszi mindent tud aztán a gyakorlatban meg nem sikerül elsőre.
Menni fog az :) a cuccod jobb nem is lehetne, csak türelem és meglesz a jó beállítás :)
 
Aztan meg johet a Photoshop tovabbkepzes :D
Na ja...
Az volt a kezdet....
Olyan ismerős ez, kb minden hobbi így kezdődik. véresre olvassa az ember a szemét, azt hiszi mindent tud aztán a gyakorlatban meg nem sikerül elsőre.
Menni fog az :) a cuccod jobb nem is lehetne, csak türelem és meglesz a jó beállítás :)
Aztán jött a fotózás....

Végül az akvárium...

Mind3ból meg vannak az alapok, de egyikhez sem értek :D ilyen ez ;)
 
Back
Oldal tetejére