• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech I try....

Ez a mérő elég jó. Csak azért írom hogy elég jó, mert egy kicsit nyugdíjas mérő. Olyan ráérős, túl sokáig homokórázik, főleg mikor elkezd koszolódni. Elég hamar meguntam. :)

Tényleg sokáig homokórázik, aláírom. De fényévekkel jobb mint a seachem volt....ezután már azt a fajtát veszem ami szinten is tartja...

Te mit használsz?
 
Irigyellek. Ez a win-win valószínűleg neked jobban megy. 😄Sajna az asszonykám hobbija nagyon drága. (társasjáték fan)
Sajnos vagy sem, de Editnek nincsen hobbija, viszont nagyon szereti nézni az akváriumot :)

Ő bútorokra gyűjt....én meg robot fűnyírót szeretnék, de ezeket sajnos muszáj megvennem🤭🤭🤭...mivel hamarosan vége e HO-nak, ezért azt kell automatizálnom amit csak tudok :)

Ha már itt tartunk, úgy néz ki hogy 13 literesre is meg van az approve...

Akva ✅
Világítás 🚛
Külső fűtő 🚛
Üveg szkimmer és befolyó 🚛
Külső szűrőt már kinéztem....

Szűrő anyag, kis dekor kell még és remélem nyár vége felé összeállíthatom 🤩🤩😛
 
Legjobb, valahogy vedd rá, hogy szeressen bele a fotózásba, és akkor a gépet a néhány obival Ő fogja kapni, aztán jöhetnek a szebbnél szebb képek az akváról! ;)
Az van...hogy az is az én hobbim volt korábban...van is itthon egy Canon 7D 16-40mm L-es nagylátóval és egy 55-200-as teleobival....

De nekem nem sikerült soha olyan kepeket lőni mint amilyet a több hobbi társamnak :( (megj. nem, nem "hobbit ásnak" :D)
 
Hobbit-arsch 😅 🤭 Egy kis német szójáték. Ere már lehet @Trappista is csettint 😁
A képeidet azzal lövöd az akváról?
Nem, mert azért kapok ha elől hagyom 😃😃😃 annyit enged nekem, hogy néha nekem is kell egy kicsit hagynom 😆 próbálkoztam a GA oldalán talált beállításokkal, de sajnos kevés a fényem ahhoz, hogy olyan minőségű képeket csináljak...a külső vaku, meg vissza csillan....
 
Azon még nem gondolkoztál, hogy elrakd használat után? 😅 😈
de igen, és nem is lenne hülyeség :rolleyes:

milyen beállításokkal érdemes fotózni....ha az ISO-t felviszem az egekbe, a rekeszt meg a záridőt hozzáigazítom, akkor zajos lesz a kép durván.... ha az ISO-t nem bántom, és vakuzni próbálok akkor pedig visszacsillan a front üvegen....nehéz kérdések ezek... :D
 
de igen, és nem is lenne hülyeség :rolleyes:

milyen beállításokkal érdemes fotózni....ha az ISO-t felviszem az egekbe, a rekeszt meg a záridőt hozzáigazítom, akkor zajos lesz a kép durván.... ha az ISO-t nem bántom, és vakuzni próbálok akkor pedig visszacsillan a front üvegen....nehéz kérdések ezek... :D
Ez egy remek kérdés, fogalmam sincs, sajnos olyan gondokkal még nem küzdök, hogy milyen értékekkel fotózzak, mert csak telefonnal bohóckodok. De nyárra szeretnénk venni egy gépet, és akkor hozzá lesz csapva a kosárhoz egy olyan obi amivel tudom majd az akvát fotózni. Van amúgy külön fotós topic itt!
Szerintem érdemes lenne beleásnod magad, ha már adott egy jó kis masina! ;)
Aztán mire szükségem lesz tanácsokra, majd csak ide kell bekukkantanom! 😉
Beüzemelted már a tápadagolót?
 
Ez egy remek kérdés, fogalmam sincs, sajnos olyan gondokkal még nem küzdök, hogy milyen értékekkel fotózzak, mert csak telefonnal bohóckodok. De nyárra szeretnénk venni egy gépet, és akkor hozzá lesz csapva a kosárhoz egy olyan obi amivel tudom majd az akvát fotózni. Van amúgy külön fotós topic itt!
Szerintem érdemes lenne beleásnod magad, ha már adott egy jó kis masina! ;)
Aztán mire szükségem lesz tanácsokra, majd csak ide kell bekukkantanom! 😉
Beüzemelted már a tápadagolót?
Most kezdtem...itt tartok:16199772733802140727965769739524.jpg
 
Back
Oldal tetejére