• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Terráriumokhoz mindig rakok alapból, wabikhoz inkább csak akkor ha fel bukkan valami penész vagy hasonló.
 
Nagyon profi ez a wabi, ezt tűztem ki célnak, hogy hasonlókat tudjak alkotni. Ha ezzel neveztél volna szerintem lesöpörte volna a mezőnyt. :)
Nem nehéz egy ilyet alkotni. Összeraksz 1-2fa darabot, és megszórod pár növényel, és türelmesen vársz.
Nem volt beérve, és szerintem most sincs. Próbálom úgy tartani, hogy ami gyorsabban nő, nyirom vagy ritkítom, hogy a többi is utolérje.
 
Nem nehéz egy ilyet alkotni. Összeraksz 1-2fa darabot, és megszórod pár növényel, és türelmesen vársz.
Nem volt beérve, és szerintem most sincs. Próbálom úgy tartani, hogy ami gyorsabban nő, nyirom vagy ritkítom, hogy a többi is utolérje.
Az 1-2 fadarabot megszórni pár növénnyel, az már megy, a mohákkal nem nagyon próbálkoztam még. Ez a tál nagyon természetes hatást kelt, amit nekem még nem sikerült elérnem. Ránézek és nem egy összerakott tálat látok, hanem egy izgalmas részletet a természetből. :)
 
Ha ezzel neveztél volna szerintem lesöpörte volna a mezőnyt. :)
Ebben lehet hogy igazad van, csak a fejembe vettem hogy a fa részeket eltakarja a mohák. A talajt, meg egybefüggő növények takarja. Nos, ez még nincs meg.
A másik ok, hogy későn kaptam észbe, hogy még pár nap volt a jelentkezésig. Ez a wabi, nincs szem előtt, hogy bármikor le tudjam fotózni. Ezt csak 2 hetente szoktam látni.
 
Az 1-2 fadarabot megszórni pár növénnyel, az már megy, a mohákkal nem nagyon próbálkoztam még. Ez a tál nagyon természetes hatást kelt, amit nekem még nem sikerült elérnem. Ránézek és nem egy összerakott tálat látok, hanem egy izgalmas részletet a természetből. :)
Mondható hogy elég szépen fejlődik. Szépen terjeszkednek a mohák is, ahhoz képes hogy honnan indult.
 
Back
Oldal tetejére