• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Én víz alatt sem tudnék soha ilyen gyepet alkotni, nemhogy szárazon!
Wabi-mester vagy![emoji3316]
Ugyan Csilla,ez 5 nap alatt lett ilyen,szokásos csodamagok,egy darabig bírják még egyszer nyírni is lehet aztán berohad.
De itt jegyezném meg hogy zselés Monte Carlo ugyan ilyen könnyen gyepesíthető,és az még a berohadásra sem hajlamos.
 
Ugyan Csilla,ez 5 nap alatt lett ilyen,szokásos csodamagok,egy darabig bírják még egyszer nyírni is lehet aztán berohad.
De itt jegyezném meg hogy zselés Monte Carlo ugyan ilyen könnyen gyepesíthető,és az még a berohadásra sem hajlamos.
Inkább nem küldök képet arról, mit műveltem egy doboz MC-val.🤪
Annyit elárulok, gyep az nem lett belőle.
 
Sziasztok!
Tudom nem igazi Wabi, de a hétvégi kirándulás alkalmával megfogott az őszi természet és becsempésztem a boltba egy részletét.
Te erdőromboló 😁 😁 ,a kerti törpét hova tervezted nincs már neki hely :ROFLMAO:
Na jó nem trollkodom szuper kis részlet lett,srácok hazajönnek japánból lesz meglepi :cool:
 
Koszi. Ez egy sima ego. Az egyik baratnomtol kaptam 😍 , volt hozza idegrendszere, hogy kibelezze! En pedig berendeztem. Csillaaaa! Itt is van egy kis csigahaz!

Nagyon ötletes, sok helyet nem is foglal, egy kis növény és kész is :) Na majd legyen csak egy kis időm az életben :D Köszönöm az ötletet! :)
 
Back
Oldal tetejére