• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Sziasztok!
Pogostemon erectust és Rotala macrandrat vagy rotundifoliat keresek wabiba! Majd 3 hónapja indítottam egyet, de valahogy nem akar működni, frissíteni szeretnék rajta.
Köszönöm!
Üdv,
Dávid
 
No ezt én az Ikea oldalán ugyan nem látom akciósnak, de nem is baj, mert ugyan kinek jutna eszébe cylinderbe vízet önteni... :p
Sokkal nagyobb aktívitásra késztet a valamit "Berakna" tál. :ROFLMAO:
Ezek ilyen napi akciók, a 3 áruházban minden nap van valami külön akciós termék. A főoldalon "Napi ajánlat" címszó alatt vannak. Telefonos nézetben még nem találtam meg, csak asztaliban mutatja. :D
 
Ezek ilyen napi akciók, a 3 áruházban minden nap van valami külön akciós termék. A főoldalon "Napi ajánlat" címszó alatt vannak. Telefonos nézetben még nem találtam meg, csak asztaliban mutatja. :D

Aha, értem.
Szóval asztali tálra, csak aztalról van akció, a mobilomról haza fele túl mobil vagyok.
Beépített bútort meg csak Kőműves Kelemennének... :p
 
Nyugtass meg, hogy a legfelső kép bal szélén nem egy tripartita ág nyúlik át a levegőben!🧐 Nem hiszem el!
 
Vegyel neki egy cylindert amit irtal. Szereti a parat. Agyaggolyo, ra szunyoghalo, tozeges talaj....imadni fogja. A magas fal tartja annyira a parat. Rakd napos helyre vagy aki melle.
Van egy mini terrám, egy éve várja, hogy beépítsem, abban lakik egy törpeborssal. Csak kicsit túllocsoltam a pálmákat, ezért tartottam egy hét vízmentességet a szobanövényeknél. Nos a fittoniánál nem kellett volna. 😅 Szárazföldi növényeket nehezen tartok életben.
 
Van egy mini terrám, egy éve várja, hogy beépítsem, abban lakik egy törpeborssal. Csak kicsit túllocsoltam a pálmákat, ezért tartottam egy hét vízmentességet a szobanövényeknél. Nos a fittoniánál nem kellett volna. 😅 Szárazföldi növényeket nehezen tartok életben.
En nemreg oltem meg egy egesz kaktusztalat. Fogalmam sincs veluk mit kell csinalni.szerintem elszaradtak...:unsure:
 
Back
Oldal tetejére