• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Tavasszal megint csinálhatnánk egy inspirációs wabi tréninget, akár bemutatóval mire is lehetünk képesek az új DOOA terra base hengerrel?
Vagy egy maihoz hasonló versennyel, 3-4 ember egyszerre, adott idő alatt milyen wabit tud alkotni ugyanazokból az anyagokból, növényekbő?
Ahogy a régi szép időkben, kis fórumos csapatépítő.
 
Már csupán egy 25-30cm-es kerámia tálkát kell szereznem valahol és belevágok életem első, önálló wabijába.
Első lépésként @ezsolt80 barátom előnevelt és kókuszhéjra álmodott nekem egy álomszép kis mohás/páfrányos elemet hozzá! Ezúton is nagyon köszönöm és igyekszem minél tovább megőrizni!:love:
B969C367-148F-4BCB-85DC-667E3FABCF4F.jpeg
 
Már csupán egy 25-30cm-es kerámia tálkát kell szereznem valahol és belevágok életem első, önálló wabijába.
Első lépésként @ezsolt80 barátom előnevelt és kókuszhéjra álmodott nekem egy álomszép kis mohás/páfrányos elemet hozzá! Ezúton is nagyon köszönöm és igyekszem minél tovább megőrizni!:love:
View attachment 91992
hát az előnevelés erős túlzás, múlt héten még egy erdei sziklán száradoztak a hozzávalók ;)
 
Lenne valakinek ötlete, tippe, hol tudnék egy 25x25 vagy 30x30cm-es, kb.7cm magas kő vagy kerámia tálat szerezni?
Szerintem úgy is rákérdezhetsz, hogy ki az aki a römertopfnak csak a fedelét törte össze, és az alja már nem kell. :D (Kósza ötlet, de hátha.)
 
Szerintem úgy is rákérdezhetsz, hogy ki az aki a römertopfnak csak a fedelét törte össze, és az alja már nem kell. :D (Kósza ötlet, de hátha.)
Köszi, de az túl magas. Amúgy nézegettem én is a kerámia sütő és tálaló edényeket, de hátha lenne valahol normál növényes edény.
 
Wabiba való emers glosso és ug keveréke van a boltba és igen szép adag. Szerintem ha @inadsz megpróbáljátok megvesztegetni valamivel szívesen előhozza a dugi tálcát és kezdődhet az alkudozás :)
Mit szeret Dani? Még mindig a Cola és a fagyi a nyerő?
 
Tegnap voltam a Jyskben, és szembetaláltam magam egy ilyennel. Pofás kis wabipohárnak tűnt élőben.

@star67 Csilla, muszáj négyzet alapúnak lennie? Ikeában van kétféle színes kerámia sütőtál:
Tescoban is láttam, de ott azt hiszem csak fehéreket.
 
Utoljára módosított:
Üveget nem szeretnék, mert akkor látszik benne az aljzat. A harang, ami alatt a wabi lesz, 20cm átmérőjű, tehát legalább 25 vagy 30cm-es tálat keresnék, de azért köszönöm.
Ilyesmit tervezek:
 

Attachments

  • A09435AF-896D-4655-AE68-83C1A28130E4.jpeg
    A09435AF-896D-4655-AE68-83C1A28130E4.jpeg
    17.2 KB · Megtekintések: 30
Back
Oldal tetejére