• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Azért meg külön köszönet, hogy intézel Viktoréknál egy ilyen speckó falat, szerintem GA szemléletbe ez simán passzol még. Főleg, ha felkarolják a wabi-klubot is.(y)
Nem intéztem csak írtam, hogy kellene, de szegényeknek ezer más bajuk van mint a hőn áhított ADA wabi wall-unk rendelése. Majd a megynitón mindenki rágja @Nigro fülét, hogy kell egy ilyen. ;) Biztos értékelni fogaja a nagy nyüzsiben!:whistle:
 
Sziasztok!
Javasolom, hogy számoljuk össze, hány Wabit tudnánk kiállítani. Hátha meg van a 10 db, és érdemben lehet beszélni utána a Wabi kiállításról/versenyről. :)


Dukenukem: 3 (+1)
Zsu: 1
Sztanotomi: 1

Nem hinném, hogy csak hármunknak van wabija amit kiállíthatna! Többiek? :)
 
Hú, ez nagyon izgi!
Az első GA-s wabi kiállításon egy díjnyertes kehely is látható lesz?
A lámpát szeretnéd vagy az ollót?
Jesszus...szerintem nem picit esel tulzasba! Olyan aranyosak vagytok, de ez csak egy "gagyi" gomb. Ennel sokkal szebb a tobbieke! Miutan lattam @killer szep kis gombjet azutan keszitettem! :ROFLMAO:Orulok neki,hogy ilyen szepen fejlodik,nagyon megszerettem, de semmi koncepcio nem volt benne, csak kiprobaltam megmaradnak e a novenyek.
Dijra sokkal erdemesebbek a fiuk muvei. Hagyomanyos wabi talban,izgalmas novenyek...es azok a parasitok...csodaszepek.:love:
Remelem, hogy jo helyezest erek el,de azert a foldon jarok. Tudok realisan gondolkodni.
 
Jesszus...szerintem nem picit esel tulzasba! Olyan aranyosak vagytok, de ez csak egy "gagyi" gomb. Ennel sokkal szebb a tobbieke! Miutan lattam @killer szep kis gombjet azutan keszitettem! :ROFLMAO:Orulok neki,hogy ilyen szepen fejlodik,nagyon megszerettem, de semmi koncepcio nem volt benne, csak kiprobaltam megmaradnak e a novenyek.
Dijra sokkal erdemesebbek a fiuk muvei. Hagyomanyos wabi talban,izgalmas novenyek...es azok a parasitok...csodaszepek.:love:
Remelem, hogy jo helyezest erek el,de azert a foldon jarok. Tudok realisan gondolkodni.
Nem kell szerénykedni, nagyon szép az a gömb. A "mestert" messze túlszárnyalta a tanítványa;) Nálam is hasonló volt a koncepció, vagyis inkább annak hiánya:)
Örülök hogy ihletet adtam valakinek.
 
Akkor, ha szusszanak a srácok a hivatalos megnyitó után, akkor kezdem rágni a fülüket, hogy augusztusra szervezzünk a boltban egy wabi kiállítást, ahhoz viszont legalább 10 alkotás kellene, szóval köszi mindenkinek, aki belevág és felajánlja féltve őrzött, naponta pátyolgatott kis ékszerdobozát egy pár napra.:happy:
 
Majd augusztus 20.körülre szervezzük, és akkor a tüzijátékkal egybekötött GA látogatásra elhozod a wabit a családdal együtt!;)
 
Felvezetem a kérdést az asszonynak de lehet nem enged a Ga közelébe se:) Most költöttem el éppen a karácsonyi ajándékom crs-re, koi bettára és két kis akváriumra:) Tudja hogy onnan biztos nem jönnék ki üres kézzel.:ROFLMAO:

Majd azt mondjuk neki, ezt nyerted a wabi kiállításon!:D
 
Back
Oldal tetejére