• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Egyszer jöjjön ki bármelyik, szívmegállásom lenne.:eek:
Én ilyen kis drágaságokat eresztettem ki véletlenül a lakásban. Argentin csótányok, 5-6 centisre cseperednek.
75549
Nem sokat, csak olyan 4-5 darab kóricált a lakásban, és bizonyos időközönként megtaláltam őket. És még szerencse, hogy én, és nem Csabi, vagy valamelyik szomszéd, mert kiborultak volna. :ROFLMAO:
A zsizsik név meg olyan cuki, az egyik vendég hörimet így neveztem el. :D
 
Wabis kollégák!, egy olyan kérdésem van, hogy wabi felet használ vagy használt valaki efféle lámpát?

76543

És mik a tapasztalatok?
 
Wabis kollégák!, egy olyan kérdésem van, hogy wabi felet használ vagy használt valaki efféle lámpát?

View attachment 76543

És mik a tapasztalatok?
Pont a héten megsasoltam valakinél, aki orchideáihoz vette. Úgy 2,5 hónap után ugyanolyan a szobagaz, mint lámpa nélkül.
Ami miatt nem fogom kipróbálni, az az iszonyat Barbi-szín, amit áraszt. Az orchideák - amúgy zöld - levelei tisztára olyan színűek voltak, mint egy Crypto wentii brown.
 
Valójában, növény termesztése használják, és nem tudom hogy nagyobb fény igényű növényeknek használ e. Mivel, tudomásom szerint, a orchidea, egy közepes fény igényű. De amit te írtál, ott lehet más probléma is, mint pl. táp, talaj.
Lehet hogy kifogok próbálni egy ilyet, csak rakok hozzá fehér fényt.
A válaszokból ítélve, még senki nem próbálta ki.
 
Back
Oldal tetejére