• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Szerintetek a gratiolának lenne esélye wabiban? Próbálkozott már vele valaki? Volt valakinek akváriumban emers változata?
 
Sziasztok, sajna az ismerosom azt mondta, hogy ez a logoterv igy nagyon pici (sejtettem).Vektorositotta, de ez csak ingnyakra tuzheto meretre eleg. Ha nagyobbat szeretnenk (automatrica stb.) Akkor kellene egy grafikus aki megtervezi, mert ha ezt nagyitom csak szetesik.
Remelem ertheto amit irtam, mert valojaban en sem ertem...a szamitogepes vilag nekem tok magas. Szoval grafikus kerestetik.
 
Szerintetek nem túlzás ez a Wabi Scapers felirat? Én nem érzem odaillőnek, (még nem vagyunk olyan Pro szakaszban). Olló csipesz okés, már ha bonyolítanánk, de feliratnál max egy HWA-t tartok okésnak, de lehet egyedül maradok a véleményemmel.
Azért ez kikívánkozott belőlem.
 
Szerintetek nem túlzás ez a Wabi Scapers felirat? Én nem érzem odaillőnek, (még nem vagyunk olyan Pro szakaszban). Olló csipesz okés, már ha bonyolítanánk, de feliratnál max egy HWA-t tartok okésnak, de lehet egyedül maradok a véleményemmel.
Azért ez kikívánkozott belőlem.

Hát, itthon szerintem most nincs jobb nálunk ezen a téren, tehát jó lesz így! Adjunk magunknak egy esélyt, aztán ha a kiállítás bukta, akkor levesszük a feliratot és marad a HWA, oké?
 
Sziasztok, sajna az ismerosom azt mondta, hogy ez a logoterv igy nagyon pici (sejtettem).Vektorositotta, de ez csak ingnyakra tuzheto meretre eleg. Ha nagyobbat szeretnenk (automatrica stb.) Akkor kellene egy grafikus aki megtervezi, mert ha ezt nagyitom csak szetesik.
Remelem ertheto amit irtam, mert valojaban en sem ertem...a szamitogepes vilag nekem tok magas. Szoval grafikus kerestetik.

@Zuzmi küldd el a forrás file-t, megnézem ki tudom e nagyítani otthon rajzprogrammal. Át kell rajzolni az egészet valószínűleg. Csináltam már hasonlót.
 
Volt egy kis időm és ötleteltem ,Én ezt szívesen kiraknám az autómra,ha megkérdeznéd nagyításban mit mutat,bár még ez sem az a felbontás amit szeretnél de alapnak szerintem elmegy :DView attachment 61789
Nekem egyetlen egy szó hiányzik mindegyik eddig elkészült verzióról: Hungarian.
Ha már logo, gondolkodjunk hosszútávon.
Ugye van a Hungarian Aquascaping Contest, rövidítve HAC.
Akkor ennek a gondolatvonalnak mentén meg lehet csinálni a HWS-t, Hungarian Wabi Scapers-t
 
Nekem egyetlen egy szó hiányzik mindegyik eddig elkészült verzióról: Hungarian.
Ha már logo, gondolkodjunk hosszútávon.
Ugye van a Hungarian Aquascaping Contest, rövidítve HAC.
Akkor ennek a gondolatvonalnak mentén meg lehet csinálni a HWS-t, Hungarian Wabi Scapers-t
Ezert lett ennek a topicnak a címe HWA mint Hungarian Wabi kusa Association. Ide még bele lehetne tenni a Contestet ez már izlés dolga.
 
Volt egy kis időm és ötleteltem ,Én ezt szívesen kiraknám az autómra,ha megkérdeznéd nagyításban mit mutat,bár még ez sem az a felbontás amit szeretnél de alapnak szerintem elmegy :DView attachment 61789
Mea culpa, kiskekec megint belekotyog: a csipeszt és az ollót elhagynám, meg az alul azt az azsúros mintát.
Szőnyegre különben sem teszünk egy wabit. :unsure:
Azok nélkül szerintem nagyon pofás a dizájn, le a kalappal.
(Csak tegyük hozzá, hogy Hungarian, plíz.)
 
Back
Oldal tetejére