• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hunger for Infinity

Jövök-megyek mellette, azt már látom, hogy a jobboldali fákat kicsit feljebb kell állítani függő irányban, és a hátsó vastag ágat le kell sajna törni.
 
Szerintem ne változtass rajta. Annyira hullám forma hogy nagyszerű :). Old meg a rögzítést és kész is vagy ....

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Tetszik ez az elrendezés. Nekem valahogy azt diktálná a flow, hogy az üveg melletti ágaknak picit (tényleg csak picit) kevésbé kellene "feküdnie", jobbról balra fokozatosan dőlhetnének. Csak egy ötlet, lehet nem is lenne jobb, de megpróbálhatnád.
Amúgy meg ezért kellett az akvárium és bútor "felhajtás", ez nem fért volna bele az 5 centivel kisebb mélységbe? :) Persze jó az, ha több a helyed a karbantartásnál..
 
40 mély volt az előző, ez 50. :) A fák még ebbe is neccesen mentek bele...

Szerinted akkor emeljek kicsit a jobboldali nagy rakáson felfelé? Megnézem holnap és fotózok.
 
40 mély volt az előző, ez 50. A fák még ebbe is neccesen mentek bele...
Ja tényleg, nem 45... :)

Szerinted akkor emeljek kicsit a jobboldali nagy rakáson felfelé? Megnézem holnap és fotózok.
Én valahogy úgy képzelném, hogy az alját picit lejjebb helyezni (hogy a döntéssel ne jöjjön ki a teteje az akváriumból), majd a tetején picit jobbra dönteni. De majd úgy is meglátod. Remélem, mi is :)
 
Igen, nézegettem kicsit a fotót és igazad van. Most túlságosan is egy irányba állnak. Holnap úgyis vágni kell a tuskókból, eszerint izzítom a fűrészt. :)

A másik opció hogy a baloldali szóló fát még lejjebb döntöm. Ezt is kipróbálom mielőtt vágok. :) Ez az egyszerűbb. Igaz a tuskókból mindenképpen le kell nyesni. Túl nagyok, nem lesz hely a köveknek.
 
Lefelé lehet az a hely is elég lenne, amit a hungarocell most elvesz a tuskó alatt. Amíg nem muszáj, addig ne fűrészeld, a nagyobb gumót könnyebben megtámasztod.
 
Freeze, dont move! :D

Körbefotóztam, videóztam ezt a beállítást, most kiszedek mindent, beragasztom a nikecell lapokat, visszarakom a fákat, felhozom a láda dragont, és összerakom kővel. Ha eltalálom az arányokat, utána gyorsan össze is ragasztom a nagyját, hogy a fák ne mozogjanak már. Az apró részleteket meg ráérek a köv. két napban csiszolni a segítségetekkel, amíg köt az FBS.
 
Huh elfáradtam...

Fák beragasztva+kitámasztva a kövekkel, nagyjából a fák körüli részt így gondoltam, ide szeretnék kérni ha van rá mód rajzos segítséget hogyan tudom még ide-oda rakosgatva pár dragont természetesebbé tenni. (Talaj nélkül nem mutat semmit kb. sajna, nyilván ahol hülyén állnak a kövek mert alá vanna dúcolva hogy irányba álljanak, takarni fogja a talaj, stb.)

Ahova még tuti jön kő az a dekorhomok+talaj elválasztása, a második képen befirkáltam (óvodás stílus, sry, ennyi időm volt most mert takarítanom kell a dragon törés nyomait mielőtt család hazaér :D ).

32480562720_25eb750d17_z.jpgFinal4 by Attila Szántó, on Flickr

Óvodás skicc hogy lássátok kb. mi vár még rám:

32019025624_efb234e266_z.jpgfinal4_paint by Attila Szántó, on Flickr

A fákat feltöltés után azért tuti ami biztos majd súlyozom...

Növényben minimál lesz: parvula mini gyep (megtörve marsilea hirsutával pár helyen), az ágakon fissi módjával, kövek+ágaknál anubias és buce. Ennyi.

Jöhetnek a javaslatok. Sajna egyébként teljesen nem tudtam tartani a tegnapi beállítást, irgalmatlan szopás volt rögzíteni a rőzséket a dragonokkal. Ez van, már így marad, azért nem gáz annyira.
 
A dragon könnyen fúrható keskeny fúrószárral, így akár damillal (a furaton átfűzve) könnyen rögzíthető hozzá a fa, ha mondjuk ott kötöd, ahol felfekszik a kőre.
Amúgy lehet még mindig egy - ugyanilyen - picit döntenék a fákon, mert a középső és bal ág még mindig párhuzamosak. De amúgy fasza.
 
Back
Oldal tetejére